BAŞKAN YAMAN VATANDAŞLA İÇ İÇE

Yoğun çalışma temposu içinde fırsat buldukça ilçe içinde halkla bir araya gelen ve halkla sohbet ederek onların istek ve şikâyetlerine çözüm bulmaya çalışan Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, gerek belediyede gerekse karşılaştığı her ortamda onlarla selamlaşıp sorunlarına ve sıkıntılarına çözüm bulmak için elinden geleni yapıyor.
14 Kasım 2013, Perşembe - 16:30

Çalışmalar hakkında kısa bilgiler veren Başkanı Yaman’a vatandaşlarda büyük ilgi gösteriyor. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Başkanı Yaman, “değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayarak, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik çerçevesi içerisinde belediye hizmetlerini ilçemizin her noktasına ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Desteğini esirgemeyen Dilovalı vatandaşlarımızın sayesinde bu günlere geldik” şeklinde konuştu.

 

Belediye Başkanı Cemil Yaman’ı sıklıkla aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar,“Başkanımız bizzat yanımıza gelip sorun ve sıkıntılarımızla ilgileniyor. Sosyal anlayışın ön planda tutulduğu halkçı belediyecilik böyle yapılır” dediler.

 

Belediye Başkanı Cemil Yaman’da vatandaşlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Hemşerilerimle bir araya gelerek, onların sıkıntı ve önerilerini dinlerken desteklerini hissetmeyi çok önemsiyorum” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki