Başkan’dan Babalar Günü Mesajı

Başkan’dan Babalar Günü Mesajı
18 Haziran 2016, Cumartesi - 14:26

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Babalar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, saygının, çalışkanlığın ve fedakârlığın sembolü bütün babaların Babalar Günü’nü kutladığını belirtti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu mesajında, ailesi için her türlü fedakârlığı üstlenip, eşi ve çocuklarının mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babaların, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için hayatları boyu çaba harcadıklarını hatırlattı. Babaların sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması gerektiğini de kaydeden Başkan Karaosmanoğlu, evlatlarına iyi bir gelecek hazırlamak için fedakârca, gece gündüz demeden çalışan babaların, hayır dualarının alınması gerektiğini vurguladı.

Başkan Karaosmanoğlu mesajında, “Evlerimizin direği, emektarı, eli öpülesi Babalarımızın, babalar günü kutlu olsun. Bir baba olarak, bir ağabey olarak; bütün kardeşlerime, hemşerilerime bugün babalarının ellerini öpmelerini onlarla kucaklaşmalarını tavsiye ederim.

Bizi biz yapan değerlerden birisi de; sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün meziyetlerin toplandığı güçlü aile kurumumuzdur. Son asırda hızla değişen dünyamızda birtakım değerlerimiz erozyona uğramaktadır. Bu değişimden aile kurumumuz da olumsuz olarak etkilenmektedir.

Bu toplumu bir arada tutan bir ve bütün hale getirerek yıkılmaz yapan her türlü olumsuzluklara karşı vakur kılan aile yapımızı korumamız gerekmektedir.

Babalar gününü bu güzide müessesedeki var olan sıcaklığı tazeleme ve pekiştirmek için bir vesile kabul etmeliyiz.

Evlatları için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, ömürleri boyunca evlatlarının rahatı mutluluğu için koşturan fedakâr ve emektar babalarımızın babalar gününü tekrar kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı mutlu ve huzur dolu bir hayat dilerim” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki