BAŞKANLAR ÇAYIROVA’DA ÇIKARTMA YAPTI!

10 Mayıs 2015, Pazar - 15:25

 

Çayırova Seçim Koordinasyon Merkezi çalışmaları kapsamında Çayırova’ya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bir dizi temaslarda bulundu.

 

İlk olarak Çayırova Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde düzenlenen kahvaltı programına Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ile katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova’da yaşayan Sinoplular ile bir araya geldi. Yerel anlamda yapılan hizmetler noktasında katılımcılara bilgiler veren Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, daha yaşanılabilir bir Çayırova için ilçenin dört bir yanında gece gündüz çalıştıklarını ifade etti. Belediye hizmetleri noktasında vatandaşlardan gelen soruları da yanıtlayan Demirci, birkaç yıl içerisinde Çayırova’nın hizmete doymuş bir ilçe haline geleceğini ifade etti. Selamlama konuşması yapan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti hükümeti ile ülkenin istikrara kavuştuğunu ve bu istikrarın devamı için 7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade ederek, katılımcılardan destek istedi ve ev sahipliğinden ötürü dernek yönetimine ve nezdinde dernek başkanına teşekkür etti. Büyükşehir kanalı ve desteği ile

İlçede yapılacak çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yapılacak yatırım ve projeler ile alakalı vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi. Kocaeli’yi bir bütün olarak gördüklerini ve hizmetleri Kocaeli’nin her bir metrekaresine kavuşturmak için hizmet seferberliğinin 11 yıl boyunca devam ettiğini ve bundan sonrada devam edeceğini ifade etti.

 

Köy İçi Esnafını Ziyaret Ettiler

 

Temaslarına Şekerpınar Mahallesinde devam eden Karaosmanoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve İlçe Başkanı Zafer Kılıç ile beraber köy içinde esnaf ziyareti yaptılar. Esnaflara hayırlı bereketli kazançlar dileyen Karaosmanoğlu ve beraberindeki heyet, vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek yerel ve genel anlamda beklentilerini dinlediler.

 

Başkanlardan Şekerpınar Çıkartması

 

Programa köy içinde yapılan kıraathane toplantısı ile devam eden Başkanlar, Şekerpınar mahalle sakinleri ile bir araya geldiler. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, 7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu ve bu önemi insanlara anlatmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade ederek AK Parti Hükümetinin yapmış olduğu kanun, yasa ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Koalisyon hükümetleri ile ülkenin yaşamış olduğu o zor günlere geride bırakıldığını söyleyen Kılıç “sivil bir Anayasa için halkın desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Bizlerin seçim kazanmak bir derdi yok hiçbir zamanda olmadı, bizim derdimiz ülkemizin eski zor günlere tekrar dönmemesi ve halkımızın hak ettiği huzur ve refahı en üst seviyeye çıkarmak olmuştur gibi bir derdimiz var” dedi. Belediye hizmetleri ile bilgiler veren Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, eğitimden sağlığa, ulaşımdan istihdama kadar birçok alanda yapılan çalışmaları anlattı. Vatandaşın beklentileri noktasında her zaman istişare içerisinde olduklarını ifade eden Demirci “2015 yılında başlayacak olan yatırımlar ile Çayırova’ya prestij kazandıracağız. Yaptığımız çalışmalar ile daha modern bir Çayırova inşa etmeği hedefliyoruz. Çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir ilçe ve yaşam alanları bırakmak için bir yandan Çayırova’nın geleceğini planlarlarken diğer yandan da günün ihtiyaçlarını karşılıyoruz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki