Başkanlar Çayırova’yı Turladı

23 Şubat 2015, Pazartesi - 12:11

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Çayırova ilçesi programında bir dizi ziyaretlerde bulundu. Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde evinde istirahat eden vatandaşlarla bir araya gelen Karaosmanoğlu, başkan Demirci tarafından düzenlenen program çerçevesinde ilçedeki temaslarını sürdürdü.

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ile birlikte Yenimahalle’nin yaşlı çınarı Kibar Aydın’ı evinde ziyaret eden başkan Karaosmanoğlu, burada ev halkı ve Kibar Aydın ile sohbet etti. Çayırova’nın geçmişine dayalı tarihi hakkında Kibar Aydın ile sohbet eden başkanlar, Çayırova’yı bekleyen projeleri de yine hane halkıyla paylaştı.

Çayırova’nın önemli isimlerinden Kibar Aydın’a gerçekleştirilen ziyaretin ardından yine Yenimahalle’de hasta ziyareti gerçekleştiren başkanlar Gültekin ailesinin evine misafir olarak, evinde istirahat eden Hafız Gültekin’e geçmiş olsun dileklerini ilettiler. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç’ında bulunduğu ziyaretler saha incelemeleri ile devam etti.

Cumhuriyet ve Akse Mahallesi’nde bir dizi incelemeler gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ile birlikte ilçedeki temaslarını sürdürdü.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki