Başkanlar Esnafı Ziyaret Etti

07 Nisan 2015, Salı - 16:34

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya Bağdat caddesinde esnafı ziyaret etti.

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya, SKM Başkanı İhsan Şanlı, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri SKM programları kapsamında, Bağdat caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarla sohbet etti.

İLÇEMİZE SON YILLARDA BÜYÜK HİZMETLER YAPILDI

Esnafın dilek, temenni, sıkıntı ve sorunlarını dinleyen AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Hükümetimizin ve Büyükşehir Belediyemizin destekleri ve projeleri ile ilçemiz son yıllarda hiç olmadığı kadar hizmet aldı ilçemizin son yıllarda aldığı dev yatırımlar da tüm Dilovası halkının emeğinin olduğunu belirtti.

HER FIRSATTA VATANDAŞLARLA YAN YANAYIZ

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,”Vatandaşlar ile her zaman yan yanayız bu ziyaretlerimiz ve halk toplantılarımız sayesinde çalışmalarımıza talepler doğrultusunda yön vermeye devam ediyor, ilçemizi ortak akılla yönetiyoruz. Halkımızın ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarını çözmek, Dilovası’nı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki