Bayburtlular Çayırova’da buluştu

Bayburtlular Çayırova’da buluştu
28 Aralık 2016, Çarşamba - 14:42

Bayburt dernekler birliğinin düzenlediği hemşeri buluşması programına yoğun ilgi vardı

Bayburt dernekler birliğinin Çayırova’da düzenlediği hemşeri buluşmaları programı Çayırova Fatih spor kulübü lokalinde gerçekleşti. Programa yaklaşık 1000’in üzerinde Bayburtlu yoğun ilgi gösterdi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve düğün

Organizasyonunu Bünyamin Laçin’in düzenlediği hemşeri buluşmaları programına, Bayburt milletvekili Şahap Kavcıoğlu,Bayburt belediye başkanı Mete Memiş,Aydıntepe belediye başkanı Haşim Şentürk,Çayırova belediyesi meclis üyeleri Vahit Terzi,Murat Karaca,Marmara Bayburtlular dernek başkanı Ali Kemal Birgül,Aydıntepeliler dernek başkanı Cengiz Sertoğlu,Çayırova Taşocağı köyü dernek başkanı İlhami Turan,Çayırova genç Osman  dernek başkanı Celal Akbaş,Çayırova Fatih spor kulübü başkanı İlhami Bayrak ve çok sayıda davetli iştirak etti.

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, iç mekan

Hemşeri buluşması organizasyonunu düzenleyen Bünyamin Laçin ve Fatih spor kulübü başkanı İlhami Bayrak’ın selamlama konuşmalarından sonra davetlilere hitap eden Aydıntepe belediye başkanı  Haşim Şentürk;Ülkemizin her zamankinden daha çok birlik beraberliğe ihtiyacı olduğunu vurguladı

Haşim Şentürkten sonra Bayburtlu hemşerilerine kısa bir konuşma yapan Bayburt belediye başkanı Mete Memiş; Bugün bu ülkenin neresine giderseniz gidin Çanakkaleden,Ardahan’a kadar her şehit mezarlığında Bayburtlu şehitle karşılaşırsınız. Dün olduğu gibi bugünde hep vatanımızın birliği beraberliği için mücadele ettik. Dedi

Bayburt milletvekili Şahap Kavcıoğlu yaptığı konuşmada;15 Temmuz darbe girişiminde de ülkemizi bölmeye, parçalamaya çalışanlara karşı tek vücut olduk. Bayburtlu olmak, vatan sever olmaktır, Bayburtlu olmak, ülkesini milletini sever olmaktır, bizler sizin gibi hemşerilerimiz var olduğu için gurur duyuyoruz. dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki