BAYRAK ‘’GELİN BU OYUNU BOZALIM’’

Çayırova Saadet Partisi Belediye başkan adayı İlhami Bayrak, dün akşam Emek Mahallesinde halka seslendi. Halka, ‘’gelin bu oyunu bozalım’’ diyen Bayrak, Çayırovamız üzerinde hesap yapan lobilerin planlarını boşa çıkaralım dedi.
27 Şubat 2014, Perşembe - 15:18

Emek Mahallesi kentsel dönüşüm derneğinde konuşan Bayrak, Çayırova da oturmaya tenezzül etmeyenler Çayırova’yı yönetmeye neden talip oluyor dedi. Bayrak konuşmasına şöyle devam etti.

Herkese Yer Var

Bizim bütün projelerimiz halkımıza hizmet ve yaşam kolaylığı ile kaliteli kentler oluşturmak içindir diyen Bayrak, şunları ifade etti. Hastahane projemizle halkımız Gebze ve Darıca’ya gitmek zorunda kalmayacak. Ulaşım mastır projemizle ilçemiz kaliteli kent konumuna gelecek. Kapalı Pazar yeri projemizle hem esnafımız hem de vatandaşımız rahat edecek. Gençlik merkezlerimizle geleceğimize yatırım yapacağız. Semt konakları projemizle yaşlı ve emekli büyüklerimize huzurlu alanlar oluşturacağız. Sanayi sitesi projemizle bina altlarında izbe yerlerde çalışmak zorunda kalan esnaflarımız kaliteli çalışma alanlarına kavuşacak. Çayırova’yı tanıtmak için milyonluk koşular düzenleyip halkımızın kaynaklarını birilerine peşkeş çekmek değil, uluslararası standartlara uygun fuar alanı projemizle Çayırova’yı gerçek anlamda dünya markası yapmaktır dedi. Bizim projelerimizde derneklerimize, öğrenci ve öğretmenlerimize, kültürlerimize, emekli ve çalışanlarımıza, ev hanımlarımıza, kısaca her vatandaşımıza yer var diyen Bayrak, ‘’başkaları söyler ama yapamaz, biz yaparız’’ dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki