BAYRAK GÖNÜLLERİ FETETTİ

Çayırova Saadet Partisi Belediye başkan adayı İlhami Bayrak dernek toplantılarına devam ediyor. Önceki akşam Özgürlük Mahallesi Kastamonulular derneğinde halka hitap eden Bayrak yoğun ilgiyle karşılandı.
26 Şubat 2014, Çarşamba - 15:14

Dernek Lokalini dolduran halka projelerini ve beş yıllık yerel süreci anlatan Bayrak, ‘’Birileri söyler ama yapamaz, BİZ YAPARIZ’’ dedi. Programda açılış konuşmasını yapan Kastamonulular dernek başkanı Erdal Önemli saadet partisine ve belediye başkan adayı İlhami Bayrak’a, Kastamonulular adına teşekkürlerini iletti. Kastamonulular derneğinin yaptıkları istişare sonucu belirledikleri temsilcileri Erdoğan Yılmaz, ‘’görev yaptığım sürece hemşerilerimin ve partime gönül verenlerin başını öne eğmeyeceğim’’ dedi.

Çayırovayı Çayırovalı Yönetecek

Çayırova Saadet Partisi belediye başkan adayı İlhami Bayrak, yapacakları hizmetlerin Çayırova ilçesi için zaruri ihtiyaç teşkil ettiğini, bir kısım kişilerin ayak oyunlarıyla şahsi saltanatları için kullandıkları Çayırova halkının kaynaklarını yine Çayırova halkına hizmet olarak aktaracağız ve ilçemizi yaşamaktan onur duyulacak bir kent konumuna getireceğiz dedi. Katılımcılar Bayrak’a destek sözü verirken bu yanlış gidişatın da biran önce düzeltilmesi için de söz aldılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki