BAYRAK MUHALEFETİ ZİYARET ETTİ

05 Şubat 2015, Perşembe - 16:33

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak, MHP ve CHP’yi Ziyaret Etti.

 

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı İlhami Bayrak, kısa bir süre önce MHP Çayırova ilçe başkanlığı görevine seçilen Fatih Kartal ve CHP Çayırova ilçe başkanlığı görevine seçilen Selahattin Kaya’ya tebrik ziyaretlerinde bulundu. Bayrak’a ziyaretlerinde ilçe yöneticilerinden oluşan kabalık bir heyet eşlik etti. Ziyaretlerde konuşan Bayrak’ şunları ifade etti.

ASIL OLAN HİZMET

Bayrak, ‘’Bölgemiz ve ilçe halkımıza hizmet için’’ siyaset arenasına çıkmış iki muhalefet ilçe başkanlarımızın da ilçe başkanlığı görevlerini tebrik ederek hizmet yolunda başarılar diliyorum dedi. MHP Çayırova ilçe başkanlığı görevine seçilen Fatih Kartal’ın ilçesine ve halkına hizmet etmek için genç yaşta siyasete girmesinin, gençlerimize iyi bir örnek oluşturduğunu söyledi. Yaklaşan genel seçimlere atıfta bulunarak, geçmiş seçimlerde diğer ilçe başkanlarıyla da güzel bir işbirliği içerisinde seçimlerin huzurlu ve barış içerisinde geçmesi için büyük özveri gösterdiklerini ifade eden Bayrak, 2015 genel seçimlerinin de huzur ve barış içerisinde geçeceğine olan inancım tamdır dedi. Bayrak, Kartal ve Kaya’ya Yeni görevlerinden tekrar başarılar dileyerek ziyaretlerini sonlandırdı.

MHP’den ORTAK ÇAĞRI

MHP ilçe başkanı Fatih Kartal ve CHP ilçe başkanı Selahattin Kaya, Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak ve heyetine ziyaretleri için teşekkürlerini ilettiler. MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal’ın ziyarette dile getirdiği ‘’geçmiş dönemlerde ilçe başkanlarıyla bir araya gelinerek seçimlerin huzur ve barış içerisinde geçmesi için büyük özveri gösterildiğini ve aynı kardeşlik hukukunun önümüzdeki seçimlerde de gerçekleşmesi için aynı özverinin tekrar gösterilmesi’’ konusu, ortak karar olarak kabul edildi. Ülke gündeminde gerginliğin hat safhada olduğu bu günlerde muhalefet partilerinin huzur ve barışın tesisi için bu denli sağduyulu olması, gelecek için her zaman umut verici olmuştur denildi.

MERTOL: ÖRNEK SİYASET

Teşkilat için yapılan çalışmalar kapsamında Çayırova bölgesinde bulunan Saadet Partisi Düzce il başkanı Birkan Mertol, Bayrak’a ziyaretlerinde eşlik etti. Mertol, siyasi partiler her ne kadar rakip olarak görünse de birlik ve beraberlik içerisinde ortak bir noktada buluşmak zorundadır. Ortak nokta ise halka en iyi şekilde hizmet etmektir dedi. Çayırova ilçesinde gördüğüm kadarıyla siyasi partiler örnek teşkil edecek şekilde uyum içerisinde çalışarak farklılıklarını birer zenginlik olarak görüp siyasette örnek teşkil ediyorlar diyen Mertol, son olarak ilçe başkanlarına yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki