BAYRAK’A GÜVEN TAM

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, Dernek ve STK ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Seçimlere kısa bir süre kala yoğun çalışma temposunda taviz vermeyen Başkan Adayı Bayrak önce ki günde Kırşehirliler ve Sakaryalılar Derneklerini ziyaret etti.
13 Mart 2014, Perşembe - 13:44

Her iki dernekte de yoğun bir ilgiyle karşılanan Bayrak, hem vatandaşlarla sohbet etti hem de yaklaşan seçimler sonucunda galip çıkan taraf oldukları takdirde yapacakları icraatları sıraladı. Her gittiği mekanda özellikle adil, şeffaf ve üreten bir belediye yönetiminin sözünü veren Bayrak bu sözünü Kırşehirliler ve Sakaryalılar içinde tekrarladı.

“HERKES GEÇEN 5 YILI GÖRDÜ”

Çayırova’nın her şeyden önce adil yönetime ihtiyacı olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Bayrak “Bizim de çalışmalarımız neticesinde Çayırova’da geçen 5 yılda herkes daha net gördü ki bazı şahıslar kendi çıkar ve menfaatlerini Çayırova halkının çıkar ve menfaatlerinin üzerinde gördü.  Bu kişilere taviz verenler unutmamalıdırlar ki, bu saltanatların sefasını sürenlerin günahlarına ortak olmuşlardır. Bizler geçen 5 yılda bu saltanatı sürenlerin karşısında nasıl durduysak şimdide bu saltanatı sonlandırmak için sizlerden yetki ve destek istiyoruz” dedi.

PROJELERİ YOĞUN ALKIŞ ALDI

Konuşması boyunca hem Sakaryalılar hem de Kırşehirliler tarafından dikkatle dinlenen Başkan adayı İlhami Bayrak’ın seçim sonrası projeleri de vatandaşlardan yoğun alkış aldı. Bir çok konuda Çayırova’nın eksiklikleri olduğunu belirten dernek üyeleri de başkan adayı Bayrak’a 30 Mart seçimlerinde başarılar dilediler. Yapılan programların ardından ise Bayrak, vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki