BAYRAK,AKBAŞ DÜELLOSU DEVAM ETTİ

Çayırova belediyesi 2014 Yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.Çayırova belediyesi meclis salonunda yapılan yılın ilk meclisinde Bayrak,Akbaş düellosu kaldığı yerden devam etti.
05 Ocak 2014, Pazar - 16:02

Çayırova Belediyesi yılın ilk meclis toplantısı Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş başkanlığında önceki gün yapıldı. 14 maddenin görüşüldüğü meclis toplantısında Denetim Komisyonu için önerilen isimler arasında Saadet Partisi’nden hiçbir meclis üyesinin olmaması sinirleri gerdi. SP’li meclis üyesi İlhami Bayrak söylemleriyle meclise damgasını vurdu. 2013 yılı Denetim Komisyonu’nda yer alan İlhami Bayrak, “Demek ki yaptığımız denetimler birilerinin canını yakmış olmalı ki 2014 yılı Denetim Komisyonunda yer verme gereği duymadılar” dedi. Bayrak, “Yaptığımız çalışmalar neticesinde bizim denetimlerimizi beğenmeyebilirsiniz ama bunu halk belirleyecektir. Denetim Komisyonunda olmadığımız için üzülecek değiliz. Allah rızası için görev yaptık” diye konuştu.Konuşmasında çok çarpıcı iddaları gündeme getiren bayrak ak partili bazı meclis üyelerinin kendisine bazı dosyaları incelemesi için tasfiyelerde bulunduğunu dile getirdi.

NAMUSSUZLUK OLDU BUNLARI DA İNCELE

SP’li meclis üyesi İlhami Bayram mecliste yapmış olduğu konuşmasında Akbaş’a  yüklenerek şunları söyledi:“AK Partili meclis üyesi arkadaşlar bana gelip belediye şöyle namussuzluklar oluyor. Bunu da incele diye söylemlerde bulundular. Bu birilerini incitmiş olmalı bu yıl adımız yer almadı. Ama en kısa zamanda halkımız sizlere gereken cevabı verecektir”

Başkan Akbaş, “Burası bir hukuk ülkesi eğer elinizde belge varsa gider suç duyurusunda bulunursunuz” diyerek ikaz etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki