İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak önceki gün Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen ve İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz’ü makamında ziyaret etti.

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimleri öncesi İYİ Parti’den Belediye Başkan Adayı olan İlhami Bayrak geçtiğimiz hafta sonu seçim startını vermişti. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlere başlayan Bayrak ilk olarak İlçe Kaymakamı ve Emniyet Müdürünü ziyaret etti. Ziyarete Başkan Adayı Bayrak’ın yanı sıra İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal, İlçe SKM Başkanı Mehmet Saraç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Binnur Akın, Gençlik Kolları Başkanı Kadir Çelenk ve İYİ partili yöneticiler katıldı.

BAŞARI DİLEKLERİNİ İLETTİLER

İlk olarak İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz’ü ziyaret eden İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Bayrak burada Emniyet Müdürü Gürbüz ile bir süre sohbet etti. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Gürbüz, Başkan Adayı Bayrak ve İYİ Partili yöneticilere teşekkürlerini sundu. Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından ise Bayrak ve İYİ partililer bu kez Şekerpınar’da bulunan Kaymakamlık binasında Kaymakam Hasan Gözen’i ziyaret ettiler. Başkan Adayı Bayrak’ı makamında ağırlayan Çayırova Kaymakamı Gözen, İlhami Bayrak’a başarı dileklerini ileterek İYİ Parti İlçe Başkanı Uzunal ve yöneticilerine de nazik ziyaretleri için teşekkür etti.