BBP’den Teröre Tepki!

BBP’den Teröre Tepki!
24 Ağustos 2016, Çarşamba - 14:20

Son zamanlarda Ülkemizde meydana gelen canlı bomba terör olayları ve son olarak Gaziantep de meydana gelen saldırılar ile ilgili yazılı açıklama yapan Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Nihat Yıldız terörün her türlüsünü lanetliyoruz dedi.

 Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl başkanı Nihat Yıldız " Bu saldırılarla iç savaş amaçlanmaktadır." dedi. Gaziantep'te meydana gelen saldırı ile ilgili açıklama yapan Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl başkanı "Gaziantep'teki kanlı ve kahpe terör saldırısını kimin yaptığından çok, saldırı ile neyin hedeflendiği iyi tespit edilmelidir" dedi.
 ‘SAĞDUYUSUNU  EN ÜST SEVİYEDE TUTMALIDIR’
PKK  veya diğer terör örgütleri  nihayetinde taşeron olarak kullanılabilen her türlü insanlık dışı eylemi yapabilecek kanlı terör örgütleridir diyen  İl başkanı Nihat yıldız "Bu ve benzeri saldırıların asıl amacı ülkemizi Suriye benzeri bir duruma taşımaya yöneliktir. Bu ve benzeri  saldırılarla milletimizin değişik kesimleri karşı karşıya getirilerek çatıştırılması yani bir iç savaş amaçlanmaktadır. Bu süreçleri devlet birimleri ve güvenlik güçlerimiz hiçbir zaafa meydan vermeden kontrol altına almalı istismara  fırsat vermemelidir. Milletimiz asla galeyanlar neticesi provokasyonlara gelmemeli, bugüne kadar olduğu gibi sağduyusunu  en üst seviyede tutmalıdır.
 ‘YARALI OLANLARA ŞİFALAR DİLİYORUM’
Terör örgütlerinin adına, kimliğine ve yapısına bakmadan hepsine  karşı milletçe ortak bir karşı duruş inşallah onları yok edecektir.  Van Elazığ Bitlis ve  Gaziantep'teki kahpe terör saldırısını bir kez daha şiddetle lanetlerken, hayatını kaybeden  polisimize askerimize  ve  masum vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet,  yaralı olanlara şifalar diliyorum. Ailelerinin ve milletimizin başı sağ olsun. Rabbim ülkemize kasteden vatan, millet düşmanlarını kahretsin" şeklinde konuştu

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki