BBP’li Duyar İktidarın vekilleri ne yaptı?

15 Mart 2015, Pazar - 22:55

 

BBP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Serhat Duyar, iktidar milletvekillerinin ne yaptığını sorarak, “Kocaeli’nde şansımız yüksek çünkü iktidarın milletvekilleri bu kente değer katan hizmetler getirmedi” dedi

Büyük Birlik Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Serhat Duyar, 7 Haziran’da gerçekleşecek genel seçimlere yönelik yürüteceği çalışmalarla ilgili bilgi sunumunda bulundu. Duyar,  “7 Haziran’da gerçekleşecek Genel Seçimlerinin ne derece önemli olduğunun farkındayız. Vatan aşkımız, bayrak aşkımız için gece gündüz demeden çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz” diyen Duyar, “Bu seçimler tam manasıyla bir kader seçimi.  Çünkü ne yazık ki iktidar ‘Çözüm süreci’ adı altında eli kanlı terör örgütüne adeta vatanımızı peşkeş çekiyor” dedi.

 

SORUMLULUĞUN BİLİNCİ

Vatanımız da bayrağımız da bizim kutsalımızdır ifadelerini kullanan Duyar, “Biz bu kutsala dokunulmasından son derece rahatsız olduğumuz için sahaya inerek gördüğümüz bu gerçekleri teşkilat mensuplarımızla birlikte vatandaşımıza anlatıyoruz. Üzerimizde ki sorumluluğun bilincinde hareket ediyoruz. 10 Mart Salı günü itibarıyla partimizin milletvekili aday adaylığı başvuruları da sona erdi. Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak partimize gösterilen ilgiden dolayı da dava arkadaşlarımı da sonsuz teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

İKTİDARIN VEKİLLERİ NE YAPTI?

“Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’nin sık sık vurguladığı gibi biz milletimizin yüzde 70’ni hitap eden bir partiyiz” diyen Duyar, “Yani bu yüzde 70’e tam manasıyla ulaştığımız zaman iktidar olmamıza hiçbir şey engel olamaz. Yeter ki biz çıktığımız bu yolda önce başarabileceğimize kendimiz inanalım. Kocaeli’nde ben şansımızın çok daha yüksek olduğuna inanıyorum. Neden diyecek olursanız. İktidarın 7 milletvekili ve de 1 bakanı vardı. Bu 7 milletvekili bu kente değer katacak bir hizmet getirdi mi? Soruyorum size!  Değer katmaları orada kalsın vatandaşın parasının har vurulup harman savrulmasına göz yumdular” ifadelerine yer verdi.

 

‘VATANDAŞIN HAKKINI BİZ SAVUNMADIK MI?’

Türkiye’nin en borçlu belediyeleri arasında başı çektiğimizi kaydeden Duyar, “Ama ne için bu kadar borçluyuz bilen yok. TÜPRAŞ kaçak su kullanırken iktidarın vekilleri de ana muhalefetin vekilleri de neredeydi?  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil hakkı elde edememiş bir parti olmamıza rağmen vatandaşın hakkını biz savunmadık mı? Bu kadar olumsuzluklara rağmen biz siyaseti vatandaşın hakkını gözeterek yapıyorsak birde mecliste temsil hakkı edindiğimizde kim bilir daha neleri değiştirebiliriz. İşte bunları vatandaş çok iyi görmeli ve sandığa gittiğinde oyunu kullanırken tüm bunları düşünmeli. İktidar tarafından yapılan algı operasyonlarına artık kanmamalı” dedi

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki