Beraber yönetelim

Genel seçim havasına sokulmak istendiğini ifade ederek artık halkın bunu ayırt etmesi gerektiğini bu seçimlerde kentlerini beş yıl emanet edecekleri kişileri seçtiklerinin bilincinde olmalarını istedi.
10 Şubat 2014, Pazartesi - 15:56

Kandıralılar Derneğini ziyaret eden Saadet Partisi (SP)  Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, 30 Mart günü gerçekleşecek olan seçimlerin genel  seçim havasına sokulmak istendiğini ifade ederek artık halkın bunu ayırt etmesi gerektiğini bu seçimlerde kentlerini beş yıl emanet edecekleri kişileri seçtiklerinin bilincinde olmalarını istedi. Gerçekleşen ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ifade eden Kandıralılar Dernek Başkanı Ersin Ateş, “Tüm adaylarımızın Gebze’ye hizmeti ön planda tutan hizmetler yapmalarını istiyoruz.” dedi. 

Yerel seçimlerin çok önemli olduğunun altını çizen Başkan Adayı Çelik, “Bu seçimlerde Gebze’nin kentimizin gelecek beş yılına yön verecek ismi seçiyoruz. Bunun için halkımızın çok iyi düşünüp kente kim hizmet edecekse onu desteklemeleri gerekir. Bu kentte hep birlikte yaşıyoruz. Kentin geleceğine beraber yön verelim. Bu anlamda gerçekleştirilecek çalışmaların kapalı kapılar ardında değil de sizlerle birlikte yapılması gerekmektedir.”dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki