“BESMELEYİ %50 ZAM VEREREK ÇEKECEĞİZ”

12 Mayıs 2015, Salı - 11:28

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı İbrahim Bıyıklı hafta sonu Duraklı ve Hatıplar köylerinde seçim çalışmalarına katıldı. Duraklı ve Hatıplar köyündehalk ile buluşan Bıyıklı her sene gerçekleşen köy hayrına katılarak vatandaşların her anlarında yanlarında olacaklarını söyledi.

 

Her sene geleneksel hale gelen hayır mevlidine katılan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı İbrahim Bıyıklı, İl Karargah Başkanı Nurettin Çelik, Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras katıldı.

 

“HALKIMIZ BİZİ MECLİSTE GÖRMEK İSTİYOR”

Hafta sonu Duraklı ve Hatıplar köyünde seçim çalışması gerçekleştiren Kocaeli Milletvekili adayı İbrahim Bıyıklı, “Bu seçim ülkemizin kaderini belirleyecek bir varoluş seçimi olacaktır. Halkımız kendi geleceklerini ve kendi kaderlerini seçeceklerdir. Biz yaptığımız çalışmalarla halkımızı aydınlatmaya onlara gerçekleri göstermeye çalışıyoruz. Ülkede şuan için çok büyük bir algı operasyonu yürütülmektedir. Bu anlamda ülke cumhuriyet tarihinin en borçlu dönemlerini yaşasa bile yapılan algı operasyonları ile sanki ülkenin tüm borcu bitmiş gibi söylemlerle halk kandırılmaktadır. IMF’ye borç bitti deniliyor. Bizim sadece IMF’ye borcumuz yok ki. Her yıl bütçeden 50 milyar faize kaynak ayrılmaktadır. Hiç kimse borcumuz bitti madem neden her yıl bütçeden bu kadar rakam faize para kaynak ayrılıyor bunu sorgulamıyor. Her seçim dönemi kutuplaşma siyaseti ile halkın karşısında mazlum rolü oynanıyor. 12 yıllık zaman içerisinde işçiye memura %15’i geçmeyen bir zam ile halkı hala umuda sürüklemek biz bu sisteme karşıyız. Biz inanıyoruz ki 11 aylık RefahYol döneminde gerçekleştirilen ve yarım kalan bütün projeleri bu dönem halkımızla beraber gerçekleştireceğiz. Ve ilk olarakta işçimize memurumuza emeklimize yine %50 zam yaparak besmeleyi çekeceğiz. Halkımız ile iç içeyiz. Aldığımız tepkiler çok iyi. Herkes özlem ve hasretle Milli Görüşün tekrar iş başına gelmesini ve mecliste olmasını istiyor.” Dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki