Bilim sanat merkezindeçalışmalar tam gaz

Köşker, “Beylikbağı Bilim Sanat Merkezi, mimari yapısıyla, içindeki kültürel ve sanatsal donatılarıyla her yaştan insanımıza hizmet verecek çok özgün bir proje olacak” dedi.
13 Ocak 2014, Pazartesi - 16:54

ESNAFLARI DOLAŞTI

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den Beylikbağı’nda yoğun mesai. Yoğun geçen hafta içi mesaisi ve ziyaretçi trafiğine rağmen hafta sonu da aynı tempoda çalışmalarına devam eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, pazar günü Beylikbağı bölgesindeydi. Ankara Caddesi’nde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Köşker, aileleriyle birlikte Beylikbağı parkında dinlenen vatandaşlarla da sohbet etti.

VATANDAŞIN YANINDA

Erzurum Oltulular Derneği’nin düzenlediği tanışma ve dayanışma kahvaltısına da konuk olan Başkan Köşker, AK Parti Yavuz Selim Mahalle Teşkilatı mensuplarından Abdurrahman Şen’in oğlu Ercan ile Tuğba’nın nikah törenine de katıldı. Başkan Köşker, dünya evine giren gençlere mutluluklar diledi. 

ACİL ŞİFALAR DİLEDİ

Yavuz Selim Mahallesi’nde ikamet eden ve geçirdiği rahatsızlık sonrasında evinde dinlenen Asım Küçük’ü ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Küçük’e acil şifalar diledi. Hasta ziyaretinin ardından Gebze Belediyesi tarafından bölgeye kazandırılacak olan bilim sanat merkezinin inşaat çalışmalarını denetleyen Başkan Köşker; Mimar Sinan, Ulus, Hürriyet, Cumhuriyet ve Yavuz Selim mahallelerine hizmet verecek projede çalışmaların hızla devam ettiğini vurguladı.

İÇERİSİNDE YOK YOK!

“Beylikbağı Bilim Sanat Merkezi, mimari yapısıyla, içindeki kültürel ve sanatsal donatılarıyla her yaştan insanımıza hizmet verecek çok özgün bir proje olacak” diyen Başkan Köşker “Proje kapsamında bilgi evi, GESMEK sanat atölyeleri, zeka oyunları alanı, kütüphane, kreş ve belediye hizmet birimi yer alacak. 120 kişilik çok amaçlı toplantı salonu, okulların ve derneklerin ihtiyaçlarına cevap verecek” şeklinde konuştu. Başkan Köşker’e Beylikbağı ziyaretlerinde AK Parti Gebze İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Kurt ve mahalle teşkilatıyöneticileri de eşlik etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki