BİR ŞEHİR DOĞUYOR

BİR ŞEHİR DOĞUYOR
03 Ağustos 2016, Çarşamba - 18:35

Bölgemizin en köklü firmalarından Birr yapı inşaat Mutlukent’te 230 dairelik inşaatlarının startını bugün verdi

UZUN YILLARDIR BÖLGEMİZDE BÜYÜK YATIRIMLAR YAPIYOR

İnşaat sektöründe ilçemizde yaptığı projelerle adından söz ettiren Birr yapı İnşaat yeni projesi Birr Şehir Mutlukent’teki dairelerin temel kazma işlemlerine bugün başladı

Daha önce bir çok projeyi yaparak büyük prestij kazanan Birr yapı inşaat Mutlukent’te 230 lüks daire yaparak bölgemize yeni bir marka şehir kazandırmış olacak.

Mutlukent’te yapılacak olan dairelerin merkeze yakın olması ve Birr inşaatın daha önce yaptığı işlere bakıldığında referansının sağlam olması dairelerin başlamadan satılmasında büyük rol oynuyor.

Birr İnşaat yönetim kurulu başkanı Dr. Yakup Yönten sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Gurub firmalarımızdan 'Birr'yapı olarak ,Gebze Mutlukent semtinde,yeni konut projemizin 230 dairelik 1.etab inşaatına Bismillah dedik.Rabbim tamamına erdirsin,kazasız,belasız.,şimdiden yatırımcılarımıza, içinde oturacak olanlara,gurubumuza,bölgemize,ülkemize hayırlı olsun. Durmak yok ,yola ,işe,koşturmaya,meydanlara devam.Hedefimiz; Hedef 2023 hedeflerinde  yerimizi almak,ve bölgemizde konut inşaatında 1 numara olmak.

Birr inşaat genel müdürü Fatih Dal ise yaptığı açıklamada, Rabbimize hamd-ı senalar olsun. Ülkemizin istihdamına katkı sunmaya devam ediyoruz.230 dairelik 1 etap projemiz vatanımıza,milletimize,bölgemize, hayırlı uğurlu olsun. Dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki