BİRİZ BERABERİZ

Uzun bir süre sessizliğini koruyan AK Parti aday adayı ekibi ile tam kadro gazetecilerin karşısına çıktı. Özmen, “ Bu tablo birlik ve beraberliğimizi gösterir. Hepimiz bir aradayız” dedi. Toplantı’da Yaşar Alkan “ Koç’a destek vermek yıkıma, yalana ve talana oy vermek demektir” dedi.
13 Mart 2014, Perşembe - 17:07

AK Parti Çayırova ilçe teşkilatı dün basın toplantısı düzenledi. Neşetbey lokantasında 12 aday adayı ve başkan adayı gösterilen Şevki Demirci ile birlikte gazetecilerin karşısına çıkan Nazmi Özmen hem kendisi hem de aday adayları ile ilgili “çalışmıyorlar, Demirci’yi yalnız bırakıyorlar” iddiasına cevap verdi. Toplantıya imzayı bir dönem Çayırova Belediye Başkanı olarak görev yapan Yaşar Alkan attı. Yaşar Alkan Timur Koç sert bir tavırla yüklendi ve çeşitli iddialar ortaya attı. Koç’un Çayırova’nın bin dönemlik arazisini peşkeş çektiğini, sattığını ileri sürdü.

AK Parti Çayırova ilçe başkanı Nazmi Özmen basın toplantısının açılış konuşmasını yaptı. Özmen bütün belediye başkan adaylarının, belediye başkanının toplantıya firesiz katıldığını belirterek, “ Bu birlik ve beraberliğimizin göstergesidir. Kardeşlik içerisinde bir yarış yaptık. Nefislerimi ortadan kaldırdık. Verilen karara saygı ile yaklaştık. Birbirimizi kırmadık incitmedik. Dün olduğu gibi yine bir aradayız ve hep birlikte seçimi kazanmak için çalışıyoruz. Meclis üyeliklerini belirlerken de hakkaniyet içerisinde davrandık. Yüzde 88 teşkilatımız içinden belirledik. Bayanlara ve gençlere seçilecek noktalardan adaylık verdik. Elbette bu listeden memnun olmayanlar da olmuştur. Ama nefislerimizi ortadan kaldırmak zorundayız. Bu seçim hem partimiz hem de ülkemiz açısından çok önemli bir seçim” dedi.

Ziyaettin Akbaş ile beş yıl birlikte görev yaptıklarını ve Çayırova’ya hizmet ettiklerinin de altını çizen Özmen, “ Bu bir siyaset yarışıdır. Bu seçimlerde Şevki Demirci ismi belirlendi. Onunla birlikte yürüyeceğiz. Bu yürüyüşe hepimiz katkı sunacağız” şeklinde konuştu.

Toplantıya katılan il yönetim kurulu üyesi Yekta Türker’de bütün aday adaylarının bir araya gelerek omuz omuza mücadele etmesinin AK Parti’nin gücünü gösterdiğini ifade ederek şöyle konuştu, “ Diğer partiler Meclis kavgaları yaparken biz birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Bu manzara her partiye nasip olmaz. Bu fotoğrafa iyi bakmak gerekir. Biz bir adayız, bunun için güçlüyüz. Bütün partili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” Türker ayrıca AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan R. Tayyip Erdoğan’ın iki kez Kocaeli’ne geleceğine 15 Mart Cumartesi günü saat 10.00’da Dilovası’nda olacağını, 23 Mart Perşembe günü saat 13.00’de ise Kocaeli’nde miting düzenleyeceğini söyledi. Türker, “Başbakanımız Kocaeli’ne büyük önem veriyor. Bu ziyaretler de bunu gösteriyor” dedi.

AK Parti Belediye başkan adayı Şevki Demirci ise konuşmasına toplantıya katılan tüm aday adaylarına teşekkür ederek başladı. Demirci, “ Bizim için ayrı düştüler diye konuşuyorlar. Kara propaganda yapıyorlar. Biz hiçbir zaman ayrı düşmedik. Her zaman bir aradayız birlikteyiz. Hep beraber seçimi kazanacağız. Çayırova için müthiş projeler hazırladık. Seçim beyannamemi kamuoyu ile paylaşmaya başladım. Ziyaettin Başkanımızın bıraktığı yerden biz görevi alacağız. Aynı aşk ve azimle hizmet için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Toplantının soru cevap bölümünde sınır değişimi ile ilgili söz alan Yaşar Alkan basın toplantısına hazırlıklı gelmişti. Alkan sınır değişiminden çok önemli açıklamalar yapacağını belirterek Timur Koç’a yüklendi. CHP Çayırova belediye başkan adayı Timur Koç’un iki dönem belediye başkanlığı yaptığını söyleyen Alkan, “Koç’a destek vermek yıkıma, yalana ve talana oy vermek demektir” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki