Bitmez Beylikbağı’nda Esnafla Buluştu

23 Mayıs 2015, Cumartesi - 10:07

 

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Bitmez seçim çalışmaları kapsamında Beylikbağı mahallesinde esnafları ziyaret ederek hem dertlerini dinledi hem de 8 Haziran itibariyle yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Beylikbağı Mahallesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Bitmez’e, İl Karargâh Başkanı Nurettin Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

 

“VERGÜ YÜKÜNÜ HAFİFLETECEĞİZ”

Halkın ve esnafın büyük ilgisiyle karşılaşan Bitmez, esnafın kredi ve borç batağında olduğunu ifade ederek, “Halkımızın tüm sorunlarına çözüm bulacağımız gibi esnaf kardeşlerimizin de dertlerine derman olacağız. Bu anlamda hazırladığımız çalışmalarımızı esnafımıza aktarıyoruz. İlk öncelikli gerçekleştireceğimiz esnafımızın üzerinde kat kat bulunan vergileri hafifletmektir. Yat’ı olan zenginlere tanınan ucuz mazot hakkını çiftçiye ve üreticimize vermektir. Biz hem esnafımızı destekleyeceğiz hem de üreticimiz destekleyeceğiz. Bu anlamda hem ülkede ki işsizlik çözülmüş olacak hem de ülkemiz gerçek manada refaha ve kalkınmış ülkeler seviyesine ulaşacaktır.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki