“BİZ KAZANINCA HERKES KAZANACAK”

Seçim çalışmalarına ilk olarak köylerden başlayan Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, kent merkezinde büyük bir teveccühle gerçekleşen çalışmaların ardından Muallim Köy’e sürpriz ziyaret yaptı.
12 Mart 2014, Çarşamba - 13:11

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik, yaklaşık iki ay öncesinden başladığı seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Köy çalışmaları ile başlayıp şehir merkezinde girilmedik mahalle gezilmedik sokak bırakmayan Çelik, Muallim Köy’e çat kapı ziyaret yaparak köylerde adeta ne kadar güçlü olduğunu gösterdi.

“SİZ KAZANACAKSINIZ”

Muallim Köy’de çat kapı kahve ziyareti gerçekleştiren Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik’in köylerine geldiğini duyan köylüler adeta kahvehaneye akın etti. Mini bir Miting havasında gerçekleşen ziyarette köylülere seslenen Belediye Başkan Adayı Çelik, “Biz Gebze’nin hizmet alabilmesi için yola çıktık. Gebze şuan ki mevcut yapısı ile on yıldır hizmetten yoksun bırakılmıştır. Burada yaşayan birisi olarak bu bizim için zul verisi bir olaydır. Gebze üretken ve ürettiğinin karşılığını alamayan bir yapıya bürünmüştür. Biz bu ölü toprağını kentimizin üzerinden kaldırıp Gebze’yi gelecek beş yıl içerisinde Türkiye’de parmakla gösterilen bir konuma getireceğiz. Biz yeni bir kent vaat ediyoruz. Biz Belediyelerin asli görevleri olan park, yol, alt yapı bunlardan bahsetmiyoruz. Bunları yapmak Belediyelerin asli görevleridir. Bunlarla övünülmez bunlar vaat edilmez. Bizim projelerimiz şuan ki idarecilerin hayallerine bile gelmez. Biz hizmetten bahsediyoruz çünkü. Bunlar on yıldır hizmet yapmadılar. Burada köylülerimizin ne olacakları belli değil. İmar planları hazırlanıyor kimin bunlardan bilgisi var. Biz bunları kapalı kapılar arkasında değil şeffaf bir şekilde herkesle beraber yapacağız. Bizim zamanımızda siz kaybetmeyeceksiniz hep kazanacaksınız.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki