Bosna Caddesi’nde Üstyapı Başladı

Bosna Caddesi’nde Üstyapı Başladı
10 Nisan 2016, Pazar - 11:48

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Bosna Caddesi’nde devam eden çalışmaları inceledi. Asfaltlama öncesi yapılan çalışmaları yerinde kontrol eden Demirci, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kocaeli Büyükşehir ve Çayırova Belediyesi iş birliğinde Bosna Caddesi’nde başlayan üstyapı çalışmaları hızla ilerliyor. Geçtiğimiz hafta tamamlanan yağmur suyu kanal çalışmasının ardından asfalt hazırlığını yapan ekipler, pmt serimini sürdürüyor.

Demirci, “Bin 700 Metre Duble Yol”

Emek Mahallesi Bosna Caddesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Şevki Demirci, kısa sürede çalışmanın tamamlanacağını belirtti. Bosna Caddesi’nin çok önemli bir ana arter olduğuna dikkat çeken Demirci, yapılacak çalışma tamamlandığında caddenin duble yol haline geleceğini söyledi. Bin 700 metre uzunluğuna sahip Bosna Caddesi’nde pmt seriminin devam ettiğini ifade eden Demirci, “Bosna Caddesi yeni görünümü için hazırlanıyor. Caddemiz Bin 700 metre uzunluğunda bir duble yol olacak. 10.000 tona yakın asfalt kullanılacak caddede, 5 Bin 500 metrekare parke tretuvar yapımı gerçekleştirilecek. Bir yandan kazı işlemi devam eden ve diğer yandan pmt seriminin sürdüğü caddede asfaltlama çalışmalarına da önümüzdeki hafta başlanacak.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki