BU ÇALIŞMA İKTİDARI GETİRİR

Bayrak’ın yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak giderek zorlaşıyor. Çayırova Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’ın, 1 gün içinde gerçekleştirdiği onlarca program kendisini bölge siyasetinin en aktif figürlerinden biri haline getirdi. Gündelik yaşamın dışında sosyal medyada bile kendisini takip etmekte zorlanan destekçileri, Bayrak’ın bu temposunun iktidarın ayak sesleri olduğu konusunda hem fikir.
18 Mart 2014, Salı - 16:24

ŞEKERPINAR ÇIKARMASI

Önceki günde gerçekleştirdiği onlarca programın ilkinde Şekerpınar Köy içi kahvehanesinde vatandaşlara hitap eden Bayrak “Çayırova halkı kenetlendi ve ortak bir görüş ortaya koydu bu görüş, Çayırova’yı Çayırovalı bir adayın yönetmesidir. Halkımız artık kendi zaaflarından faydalanmak isteyen siyasi figüranlara pabuç bırakmıyor” dedi.

AYNI HATAYA BİR KEZ DAHA DÜŞMEYİN

Kendisini dinlemeye ve destek veremeye gelen yüzlerce vatandaşın tezahüratları ve alkışları eşliğinde programına başlayan Bayrak “Bizim için önemli olan siyasi platformda değil, halkın platformunda olmaktır. Bizler Saadet Partisi olarak, Şekerpınar’da ki vatandaşlarımızı 5 yıl boyunca yalnız bırakmadık. Bazıları ise halkın oylarıyla başkan seçildikten hemen sonra ilk iş olarak Şekerpınarlı vatandaşlarımızı karşısına almaya kalkıştı. Fakat basiretsiz bu yöneticiler halkın karşında mağlup olunca kendisini halkın adamı olarak lanse etti. Ben şimdi siz değerli Şekerpınarlılara soruyorum aynı hataya bir kez daha düşecekmisiniz?” Bayrak’ın bu sorusuna vatandaşlar hep bir ağızdan hayır cevabı verdi.

BALKAN TÜRKLERİNİ UNUTMADI

Gün içinde birçok ev ziyareti de gerçekleştiren Başkan Adayı İlhami Bayrak’ın bir sonraki durağı ise Balkan Türkleri Derneği oldu. Burada da genci yaşlısı, kadını erkeği yüzlerce vatandaşın yoğun teveccühü ile karşılaşan Bayrak, Balkan Türkleri Derneği Yönetimine ve üyelerine teşekkür etti. Balkan Türklerinin yoğun ilgisi karşısında hayli mutlu olduğu gözlenen Bayrak; “Ben burada bir çok genç kardeşimi görmekten özellikle gurur duydum.

GENÇLER BAYRAK’I MUTLU ETTİ

Biliyorsunuz gençler bizim için çok önemli, bizler Çayırova’yı Çayırovalılar yönetecek derken bunu sadece kendi dönemimiz için söylemedik, işte bu gençlerimizde ilerleyen zamanlarda çeşitli kademlerde görev alarak Çayırova’nın yönetiminde söz sahibi olacaklar” dedi. Çayırova’da herkesin söz sahibi olduğu bir yönetim anlayışı içersinde adil ve şeffaf bir belediyecilik anlayışının Saadet Partisi ile var olacağını belirten Bayrak, yine dernekten yoğun alkış ve tezahüratlar eşliğinde ayrıldı.

SERHAT SPOR’A KONUK OLDU

Şekerpınar bölgesinde esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Başkan Adayı Bayrak akşam saatlerinde ise Çayırova’nın başarılı spor kulüplerinden Serhat Spor’a konuk oldu. Serhat Spor Kulübü lokalinde belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı bir program gerçekleştiren Bayrak “Sizlere kendimizi yada Çayırova’ya sportif anlamada katacağımız eserleri anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum, zira sizler İlhami Bayrak’ın Çayırova’da spora ve sporcuya verdiği değeri en iyi bilenlersiniz” dedi.

TAM BİR SPOR ADAMI

Çayırova’da bir çok spor kulübünde başarılı çalışmalar yapan ve hali hazırda Fatih Spor Kulübü’nün Başkanlığı görevini yürüten İlhami Bayrak “Sizlere anlatmam gereken asıl projemiz Çayırova’da gençlerin gelecek kaygısı yaşamadan sosyal, sportif ve eğitimsel alanlarda kendilerini geliştirebilecekleri bir gelecek sağlayabilmektir. Bu proje sadece bizlerin değil, sizlerinde eseri olacaktır, çünkü sizlerin destekleri ile Çayırova’da alacağımız iktidar bu önemli projelere vesile olacaktır” dedi.

GEÇ SAATLERE KADAR DEVAM

Konuşması uzun süre alkışlanan Bayrak, yaptığı konuşmanın ardından Kulüp yöneticileri ve dernek üyeleriyle ikramlar eşliğinde sohbet etme fırsatı buldu. Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını da dinleyen Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak, buradan ayrıldıktan sonra ise programlarına gece geç saatlere kadar devam etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki