Bu düğün protokolü buluşturdu

Belediye Başkan Adayının Oğlunun Düğünü Muhteşemdi.
09 Aralık 2013, Pazartesi - 23:37

Milliyetçi hareket partisi(MHP) Çayırova belediye başkan adayı İskender Turan oğlu Ahmet Turan’ı muhteşem düğün merasimiyle evlendirdi. Düğüne Çayırova protokolünün yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Düğüne siyasilerden yoğun ilgi

Toprak2 Düğün Salonunda gerçekleşen düğün töreni hem organizasyon hem katılım, hem de eğlence bakımından çok güzel oldu. Düğüne Kocaeli, Gebze ve Çayırova bölgesinden siyasiler akın etti. Protokolün yoğun ilgisi ile salon adeta dolup taştı. Davetlileri salon girişinde karşılayan Turan ve Kolo aileleri misafirleriyle yakından ilgilendiler.

 

Düğünde nikah şahitliklerini MHP Kocaeli millet vekili Lütfü Türkan, ve Tuzla MHP eski ilçe başkanı yaptı. Gelin ve damadın nikahını kıyan Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş,gelin ve dama da mutluluklar diledi.

 

 

Düğün merasimine; Kocaeli milletvekili Lütfü Türkan, Çayırova kaymakamı Turgut Çelenk, ilçe emniyet müdürü Osman Gül,ilçe milli eğitim müdürü Şener Doğan,Saadet partisi ilçe başkanı İlhami Bayrak,milliyetçi hareket partisi ilçe başkanı İsmail Akkuş,Yenimahalle muhtarı Hamza Polat,Ak parti ilçe yönetim kurulu üyesi Hilmi Karaca,Yenimahalle muhtar adayları,Ali Karagöz,Handan Cengiz,Refik Kaya,Zübeyir Terzi,Ak parti Çayırova belediyesi meclis üyesi Bünyamin Aktaş,Ak parti Çayırova Belediye başkan aday adayı Bünyamin Laçin,Cumhuriyet halk partisi Çayırova ilçe başkanı Rasim Meriç,CHP Çayırova belediye başkan adayı Timur Koç,sivil toplum kuruluşları başkanları ve çok sayıda misafir katıldı.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki