''Bu fedakârlığınızın asla ve asla karşılığı yok''

30 Temmuz 2016, Cumartesi - 14:01

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, Darbe girişiminde yaralanan Derinceli genç Halil İbrahim Koşdaş'ı ziyaret etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Fethullahçı Terör Örgütü'nün  (FETÖ) darbe girişimine direnmek için gittiği İstanbul Atatürk Havalimanı'nda silahla yaralanan 18 yaşındaki Halil İbrahim Koşdaş'ı ziyaret etti. Kocaeli'deki özel bir hastanede tedavisi süren Koşdaş'a geçmiş olsun dileklerini ileten Karaosmanoğlu, "Bu fedakârlığınızın asla ve asla karşılığı yoktur. Sizlerden Allah razı olsun. Ülkemiz ve vatanımız için meydanlara çıkarak darbecilere karşı dik duran kardeşim Halil ve aziz milletimiz, Çanakkale ile İstiklal Savaşı ruhunu yansıtmaktadır" dedi.
 
"BİR CANIM VAR ONU YİNE VERMEYE HAZIRIM"
Atatürk Havalimanı'ndaki darbe girişimini engellemek isterken G3 piyade tüfeğiyle karnından yaralanan Halil İbrahim Koşdaş, ziyarette yaptığı açıklamada, "Millet olarak karşı durduğumuz darbe girişimi, yeniden olursa yine giderim. Atalarımız Vatanımızı kolay almadı. Bu hainlere asla ve asla ülkemizi teslim etmeyiz. Çanakkale ve İstiklal Savaşında yıkamayanlar bu hainlerle mi yıkacaklarını zannettiler. Bir canımız var onu yine vermeye hazırım" diyerek sözlerini tamamladı. Ziyarette Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut da hazır bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki