Bu mektup duygulandırdı

Bu mektup duygulandırdı
10 Mart 2016, Perşembe - 14:59

 Edanur’un  Mektubu Duygulandırdı

 Dilovası Belediyesi ilçedeki fakir ve alım gücü düşük ailelere yardımlarını devam ettiriyor. İlkokul 4. Sınıf öğrencisi Edanur S. Belediye yardım ekibine yazdığı mektup herkesi duygulandırdı.  

 

Dilovası Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı sosyal yardım ekipleri Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla ilçede ikamet eden yoksul ve gelir düşüklüğü olan ailelerin yanı sıra Suriyeli ailelere gıda ve ev eşyası yardım yaparak onlara destek oluyor.

Dilovası Belediyesi ilçedeki yardım ve gelir düşüklüğü olan ailelere kuru gıda ve ev eşyası yardımlarına Edanur S.’nin yazdığı mektup yardımların ne derece anlamlı ve yerine ulaştığını gösteriyor. Küçük Edanur mektubunda “Bize yatak ve çalışma masası verdiğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Ben hep yerde ders çalışırdım ama siz bize yatak ve çalışma masası verdiniz. Hem rahat uyuyorum  hem de derselerimi yapıyorum. Sizlere sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bende büyünce sizler gibi iyi yürekli bir insan olacağım ve herkese yardım edicem. EDANUR

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki