Bu okul neşe saçıyor

Bu okul neşe saçıyor
24 Kasım 2016, Perşembe - 12:35

Çayırova Akşamsettin imam hatip ortaokulu farkını ortaya koymaya devam ediyor.

2016 -2017 eğitim öğretim yılında hizmete başlayan Çayırova Akşemsettin imam hatip ortaokulu öğretmen ve öğrencileri arasında kurulan gönül köprüsüyle başarılı bir şekilde yolun devam ediyor. Öğrencilerin çok güzel bir ortamda eğitim görebilmesi için bütün imkanlarını seferber eden okulun yönetim kadrosu gelecek günlerde daha çok öğrenciye kaliteli bir eğitim öğretim imkanı sunabilmek için büyük gayretler gösteriyorlar. Bölgemizdeki okullar içinde öğretmen kadrosu tam olan okullardan bir tanesi olan Çayırova Akşemsettin imam hatip ortaokuluna ikinci kayıt döneminde de yoğun ilgi olması bekleniyor.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

Öğrencilerin rahat ve huzurlu bir ortamda eğitimlerini sürdürmeleri için gayret gösteren okul yönetimi, bir çok sosyal projeyede ağırlık vererek öğrencilerin kaynaşmaları içinde zemin hazırlıyorlar.Öğretmenler günü münasebetiyle düzenlenen programda ebediyete göç etmiş öğretmenleri rahmetle anan öğrenciler ,kendileriyle yakından ilgilenen öğretmenlerinede teşekkür ederek şükranlarını sundular.

Öğretmenler günü münasebeiyle düzenlenen kutlamada söz alan öğrenciler,okul yönetimine kendilerine sağladıkları güzel ortam için teşekkür ettiler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki