Bu tablo herkese örnek olsun

Bu tablo herkese örnek olsun
19 Ekim 2015, Pazartesi - 00:27

 

CHP ve MHP'li Adaylar Birbirlerine Başarı Diledi

Chp Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile MHP'nin 2'nci sıra milletvekili adayı Lütfü Türkkan, Çayırova İlçesi'nde seçim çalışmaları sırasında karşılaşıp, birbirlerine başarı diledi.

 

Chp Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile MHP'nin 2'nci sıra milletvekili adayı Lütfü Türkkan, Kocaeli'nin Çayırova İlçesi'nde seçim çalışmaları sırasında karşılaşıp, birbirlerine başarı diledi.

Siyasi partiler, 1 Kasım seçimi öncesi gürültülü mitingler yerine seçmenle birebir görüşmeyi tercih ediyor. Adayların ilçelerdeki çalışmaları da zaman zaman aynı semtlerde çakışınca ilginç görüntüler ortaya çıkıyor. MHP'nin 7 Haziran seçimlerinde olduğu gibi 1 Kasım seçimlerinde de 2. sıradan aday gösterdiği Lütfü Türkkan ile partisi tarafından yeniden 3. sıradan aday gösterilen CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, Çayırova İlçesi'nde aynı semtte karşılaştı.

Çayırova sokaklarında MHP'li Lütfü Türkkan ile CHP'li Tahsin Tarhan birbirlerine başarı dileğinde bulundu. Milletvekili Tarhan, "İnşallah bu dönem mecliste birlikte oluruz. Sizin gibi bir isimle parlamentoda birlikte çalışmak  bizleri mutlu eder" dedi. Türkkan da teşekkür edip, başarı dileklerini iletti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki