Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, MHP Çayırova İlçe Başkanlığı'na ziyaret gerçekleştirerek, MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, ilçe yöneticileri ve MHP’li meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Cumhur İttifakını pekiştirdiler

MHP ilçe teşkilatına gerçekleştirilen iadeyi  ziyarette Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan da eşlik etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın MHP Çayırova İlçe Başkanlığı ziyaretinde Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan da eşlik etti. Büyükakın, MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, ilçe yöneticileri ve MHP’li meclis üyeleriyle Çayırova’da bir araya gelerek, Çayırova ve Cumhur İttifakı üzerine sohbet gerçekleştirdi. MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, Büyükakın’a Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. Ziyaret hatıra fotoğrafıyla sona ererken, konu hakkında açıklamalarda bulunan Çiftçi, “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın'ın MHP Çayırova İlçe Teşkilatına gerçekleştirdiği ziyarete eşlik ettik. MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ve yönetimine, MHP meclis üyelerimize karşılamaları ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

DÜZDABAN TEŞEKKÜR ETTİ

MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, Büyükakın’a Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzdaban, “Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’a Osmanlı Arması içinde Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağını hediye ederek, bu ziyaretlerinden dolayı şahsım ve teşkilatımız adına teşekkürlerimizi sunduk.” açıklamasını yaptı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı sonrası son buldu.