CADDE ESNAFI ŞAFAK SAYIYOR

11 Ağustos 2015, Salı - 14:48

Çayırovalı vatandaşlar caddenin trafiğe kapalı olması sebebi ile trafikte yaşanan sıkıntılara, caddeye alışverişe çıkan Çayırovalı bayanların dar olan kaldırımlarda yaşadıkları sıkıntı nedeni ile en kısa sürede yeni Fatih caddesine kavuşacakları günü iple çekmeye başladılar bile, Esnaf’da bir an önce bitmesini Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci’ye seslenerek caddede yenileme çalışmalarının en kısa sürede bitirilmesini belirttiler.

 

Yıllardır Çayırovanın Yükünü Çeken, Çökme Aşamasına Gelen Fatih Caddesinde Yapılan Yenileme Çalışmalarına Fatih Caddesi Esnafı ve Vatandaşlar Hala Alışamadı. Kısa bir süre önce Fatih Caddesinin yenilenmesi için caddedeki çalışmaların startını verilmişti

 

İSMİNE YAKIŞAN CADDE OLACAK

Çalışmanın ilk etabı olarak Fatih Caddesinde kontrollü bir şekilde taş sökümü işlemi gerçekleştirildi. Planlı bir şekilde çalışmaya başlayan ekipler, cadde trafiğini bütünü ile kapanarak çalışmalar aralıksız bir şekilde sürüyor. Cadde esnafını ve alışveriş yapmaya gelen vatandaşların mağdur olmamasına özen gösteren ekipler, ihale süresi 65 gün olan Fatih Caddesi yenileme çalışmasını daha kısa süre içerisinde bitirmeyi hedefliyorlar. 1200 metrelik alanda yaklaşık 3 bin ton asfalt kullanılarak hayata geçirilecek çalışma çerçevesinde yol genişletilerek Fatih Caddesinde yaşanan trafik sorununun da önüne geçilmiş olacak. Fatih Caddesi yenileme çalışmaları çerçevesinde kaldırımların, aydınlatma direklerinin ve dubaların yenilenmesi de öngörülüyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki