~~Saadet Partisi Seçim Karargâh Başkanı Alaattin Çakmak, yürütülen imza kampanyasını ve Saadet Partisinin saha çalışmalarını değerlendirdi.
24 Haziran seçimlerine büyük bir kararlılıkla hazırlanan Saadet Partisi, Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu için on binlerce imza topladı. Yeterli miktarın çok üstünde imza toplayan Saadet Partililer, sahadaki çalışmalarını da büyük bir gayretle yürütüyorlar. Partinin yürüttüğü imza kampanyasını ve saha çalışmalarını değerlendiren Saadet Partisi Kocaeli İl Karargâh Başkanı Alaattin Çakmak: “ 4 Mayıs Cuma gününden itibaren adliyelere akın ettik. YSK’nın istediği imza sayısının çok üstünde imza topladık. Biz topladığımız imzalarla değişimin ilk adımını attık. İkinci adımı ise 24 Haziran’da atacağız. İnşaallah ikinci adımımızla birlikte, hızlıca normalleşeceğimiz bir sürece dahil olacağız.” dedi.
24 HAZİRAN BÜYÜK BİR FIRSATTIR
Açıklamasının devamında, halkın ihtiyaçlarına cevap verebilecek tek siyasi hareketin Saadet Partisi olduğunu belirten Çakmak: “Geçmişte iktidara geldiğimizde, milletimizin hala dilinden düşürmediği efsane hizmetleri yaptık. Vatandaşın yüzünü biz güldürdük. Şu anda vatandaşlarımız yine ağlıyor. Evini geçindiremeyen babalar ağlıyor. Çiftçimiz, besicimiz, ağlıyor. Halkımızın çoğu bankalara borçlandırılmış. Bu insanlar 24 Haziran’ı heyecan ve umutla beklemektedirler. 24 Haziran Türkiye için büyük bir fırsattır. Milletimizin bu fırsatı değerlendireceğinden zerre kadar şüphe etmiyoruz.” diye konuştu.