Çalınan Motorunu Şans Eseri Buldu

14 Şubat 2016, Pazar - 12:38

Bir süre önce çalınan motosikletini, yürüdüğü yolda şans eseri karşısında buluveren kadın, polisi arayıp motosikletinin hırsızlarını da enseletti

 

İzmit’te motosikletini çaldıran bir kadın enteresan bir gelişme yaşadı. Edinilen bilgi ve iddialara göre bir süre önce motosikletini çaldıran ve bulunması için karakola dilekçe veren Pınar K. isimli vatandaş, bir nedenden dolayı gittiği Kadıköy Mahallesi Esendal Sokak’ta çaldırdığı motosikletiyle karşılaştı. Motosikletini ilk bakışta tanıyan Pınar T., şaşkınlığını attıktan sonra 155’i aradı ve motosikletin bulunduğu noktayı bildirip, çalanların da yakalanmasını talep etti.

2 KİŞİ GÖZALTINDA

Kadının bu ihbarı üzerine belirtilen adrese giden İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Araştırma Amirliği ekipleri ilk olarak motosikleti inceledi. Motosikletin şase numarasının kazındığını belirleyen ekipler motosikleti o noktaya bırakan kişileri araştırmaya başladı. Yapılan çalışmalar sonucunda da M.E.B. ve O.D. isimli şahıslar, motosikleti oraya getiren kişiler olarak gözaltına aldı. Öte yandan motosiklet de, sahibi Pınar K’ya teslim edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki