“Çalışmaya Devam Edeceğiz”

30 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığını ziyaret ederek seçimlerin sükunet ortamında geçtiği için teşekkür ziyaretinde bulunan İlçe Kaymakamı Mehmet Arslan, huzur içinde seçimlerin geçmesini sağlayan herkese teşekkür ettiklerini söyledi.
21 Nisan 2014, Pazartesi - 17:27

 

Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan tarafından Saadet Partisi İlçe Başkanlığına gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Ergin Öztürk, İlçe Eski Başkanı ve Belediye Başkan Adayı olan Nurettin Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Günler ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

 

“BİZLER HİÇBİR ZAMAN ÇİZGİNİN DİĞER TARAFINA GEÇMEDİK”

Seçimlerin huzur içinde geçmesinde siyasi partilerin idarecilerinin ve adayların çok büyük önemi olduğunu ifade eden Kaymakam Arslan, “Gebze’mizde bunu başardık. Vukuatsız bir şekilde seçimleri atlattık. Bunun gerçekleşmesini sağlayan tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederim.” dedi. Gerçekleşen ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ifade ederek sözlerine başlayan İlçe Başkanı Öztürk, “Bizler her zaman sağ duyunun yanında yer almışızdır. Hiçbir zaman 40 yıllık siyasi hayatımızda çizginin diğer tarafında olmadık. Sayın Kaymakamımızın gerçekleştirdiği ziyaretten de son derece memnunuz. Gebze’nin kazanması için bundan önce nasıl çalıştıysak bundan sonra da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki