Çayırova Ak Gençlerden örnek davranış

Çayırova Ak Gençlerden örnek davranış
08 Temmuz 2016, Cuma - 01:23

 

Ramazan Bayramında AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları İlçe Genelinde örnek bir davranışa imza atarak 41 ihtiyaç sahibi yetim ve öksüz çocuğa kıyafet yardımı ile çocukların yüzünü güldürdü. İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve yönetimi bu bayram giyinmeyen çocuk kalmasın, diyerek kendi imkanlarıyla 41 çocuğu sevindirdi. Gençlerin kendi aralarında başlattığı bu kampanya aileler ve çocuklar  tarafından sevinçle karşılandı ve büyük takdir topladı.

BU BAYRAM ONLARIN DA YÜZÜ GÜLDÜ

AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler yaptığı açıklama da "Biz AK Gençlik olarak bu bayram hiçbir öksüz ve yetim evladımız boynu bükük kalmasın, yüzleri gülsün diye böyle bir etkinlik yapmaya karar verdik. Bu bayram hem onlar sevindi hem de biz ne kadar doğru bir iş yaptığımızı görerek bayrama mutlu girdik. Gençlere ve çocuklarımıza yönelik birçok etkinlik yapıyoruz. Yapmaya da devam ediyoruz. Elimizden geldiğince her gencimizin yüzünü güldürmeye çalışıyoruz." dedi 

GELECEK NESİLLER İÇİN ÖNEMLİ

Güler yaptığı açıklama da "Gelecek nesiller adına doğru işler yapmaya, onları doğru yönlendirmeye çalışıyoruz. Biz abileri ve ablaları olarak onlara bir nebze de olsa katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bize. Gençlere her daim önem veriyoruz ve yaptığımız programlarla onları öne çıkarmaya çalışıyoruz."dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki