Çayırova Başkanını Seçiyor

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı, 2014 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler de, belediye başkan adayını belirlemek amacıyla yol gösterici olması için seçmenle bir araya gelip temayüle gidiyor.
19 Eylül 2013, Perşembe - 12:41

 

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı, 2014 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler de, belediye başkan adayını belirlemek amacıyla yol gösterici olması için seçmenle bir araya gelip temayüle gidiyor. Saadet Partisi’nin adayı 22 Eylül Pazar 13.30 / 16.00 saatleri arasında, Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilat binasında yapılacak temayül sonucuna göre açıklanacak.

 

Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı Mahalli İdareler birim başkanı Beyler Eryılmaz tarafından yapılan yazılı açıklamada şunlar söylendi. Eryılmaz, yerel seçim çalışmalarına 9 Mahallede 1300 kişilik dev görevli kadrolarıyla yüksek tempoda çalıştıklarını söylerken, altı ay sonra Mart 2014 seçimlerinde Saadet Partisi iktidarında Çayırova halkına, özlediği ve hakkı olan hizmetleri yaşatacaklarını söyledi. Eryılmaz, tüm parti mensuplarını Pazar günü yapılacak temayül (istişare) toplantısına davet etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki