ÇAYIROVA BAYRAMLAŞTI

25 Eylül 2015, Cuma - 15:27

 

Çayırova ilçesinde her yıl düzenlenen geleneksel kent bayramlaşması Çayırova Fatih Sultan Mehmet Parkında yoğun bi katılımla gerçekleştirildi.  Kocaeli AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci Çayırova AK Parti İlçe başkanı Zafer Kılıç’ın ev sahipliği yaptığı bayramlaşma programına, sivil toplum kuruluşları, vatandaşlar ve ilçe protokolü ilgi gösterdi.


BAYRAMLAŞMADA BULUŞTULAR

Çayırova Fatih Sultan Mehmet Parkında yoğun katılımla gerçekleştirildi. Kocaeli AK Parti İl Başkanı Şemşettin Ceyhan, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci Çayırova AK Parti İlçe başkanı Zafer Kılıç, CHP ilçe başkanı Selahattin Kaya ve ilçe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri, Çayırova Emniyet müdürü Murat Kasap Kocaeli Emniyet yardımcısı Osman Gül, Çayırova AK Parti ilçe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, Çayırova belediye meclis üyeleri, AK Parti Kocaeli il yöneticileri Ayşin Balcılar, İdris Demir, STK başkanları  ve mahalle muhtarı hazır bulundular.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ
Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen kent bayramlaşması bu yıl Çayırova Fatih Sultan Mehmet Parkında gerçekleştirildi. Kurban Bayramın ikinci günü sabah saat 10:00’da başlayan bayramlaşmadaÇayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci tüm katılımcıların bayramını kutladılar. Güzel bir sohbet ortamında devam eden bayramlaşma programı ile son bulan kent bayramlaşması programı yine dolu dolu ve güzel bir şekilde gerçekleştirildi. AK parti ilçe Başkanı Zafer Kılıç öncülüğünde  Kocaeli AK Parti il bayramlaşma programına birlikte hareket ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki