ÇAYIROVA BELEDİYESİ İFLAS ETTİ.

Bayrak, ‘’Çayırova Belediyesi’nin beceriksiz siyasetçiler eliyle haciz batağına düşürüldüğünü ve iflas ettiğini söyledi.
10 Eylül 2013, Salı - 11:55

Miting Gibi İlçe Divan

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı, Ağustos ayı İlçe Divan Programında Bir Araya Geldi. 7 Eylül Cumartesi Akşamı parti binasında yapılan İlçe divan programı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Toplantıya yoğun katılım olmasından dolayı kalabalık binanın dışına taştı.

Saadet Partisi Çayırova İlçe başkanı İlhami Bayrak’ın yaptığı açıklamaların damga vurduğu programa partililer yoğun katılım sağladı. Dünyanın genelinde Müslümanların çektiği sıkıntılar ve maruz kaldıkları zorbalıklara değinerek genel gündemi değerlendiren Bayrak, arkasından yerel gündeme ilişkin Çayırova Belediyesine dair gündemi uzun süre meşgul edecek açıklamalarda bulundu. Bayrak konuşmasında şu açıklamalara yer verdi.

Çayırova Belediyesi İflas Etti

Bayrak, ‘’Çayırova Belediyesi’nin beceriksiz siyasetçiler eliyle haciz batağına düşürüldüğünü ve iflas ettiğini söyledi.

İlçe divan programında konuşan Bayrak, Çayırova Belediyesini yöneten gölge siyasetçilerinin belediyenin kaynaklarını bir kısım kişilere peşkeş çekerek Çayırova halkına ait olan kaynakları heba etmiştir. İstanbul’da bir festivale Çayırova halkının on binlerce lirasını aktarırken, halkın çok basit ihtiyaçlarına bile cevap veremeyen bu gölge siyasetçileri, işçi maaşlarını bile zamanında vermekten aciz kalıyorlar. ‘’Paramız olursa maaşları zamanında veririz’’ mantığıyla sorumsuz idarecilik yapanları Çayırova halkı çok iyi bilmekte ve 6 ay sonra yapılacak yerel seçimde bunlara hak ettiği cevabı vereceklerdir. Belediye hizmet birimlerinin kullandığı araçların mazot ihtiyacını bile karşılamakta zorluk çeken gölge siyasetçileri, siyasi ikbal kaygısından kurtulup halkın sesine kulak asmıyorlar. Saadet Partimiz 2014 yerel seçimlerine dokuz mahallede toplam 1300 kişilik dev kadrosuyla yaptığı çalışmaları gören Çayırova halkı, Çözüm yolunun Saadet Partili kadroları iş başına getirmek olduğunu görmektedir. O vesileyle buradan bir kez daha ifade etmek istiyorum ki, 2014 Mart’ında yapılacak seçimlerde Çayırova yerelde, Saadet Partisi iktidarı şimdiden kutlu olsun’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

Mental Düşünce
10 Eylül 2013, Salı, 17:38
4 Dört Yıldır dıkdık dıdık karış karış çalışıyorsunuz ve bu çayırova size karşılığını inşallah verir.
haber yazılımı: buki