Çayırova CHP Ev Sahipliği Yaptı

22 Mart 2015, Pazar - 00:42

Çayırovanın Gözde Mekanı Olan Eroğlu Cafe – Restoranda Gerçekleşen Kahvaltı Programında Bir Araya Geldiler. Çayırova CHP ilçe örgütü tam kadro ev sahipliği yaptı

Her Ay bir ilçede gerçekleşen kahvaltı programı  Mart ayında Çayırovada buluştular, CHP Çayırova ilçe örgütü öncülüğünde gerçekleşen kahvaltı programına Gebzede gerçekleşen bir program nedeni ile CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya katılamadı. Açılış konuşmasını Çayırova CHP ilçe meclis gurup sözcüsü A. Kadir Honca yaptı.

Honca, Her Zaman Çayırovanın Takipçisi Olacağız

A. Kadir Hoca yaptığı konuşmasında Kocaeli ilçeleri CHP meclis üyeleri, yöneticileri sabah kahvaltı programında bizleri yalnız bırakmadığınız için ayrıca teşekkürlerini sunarak konuşmasına başladı. CHP Çayırova olarak yaklaşan 2015 milletvekili seçimlerine hazır olduklarına çalışmalara aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini belirtti. Çayırovada yaşanan imar sıkıntıları mecliste belirtiyoruz, engellilerimiz için yaptığımız çalışmalar bizleri mutlu etmektedir dedi. Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ile ilkinin açılışını gerçekleştirdik yakında Fatih caddesinde yeni yerlerde yapılacak olan engelli vatandaşlarımız ile paylaşacağız dedi. Her zaman halkımızın faydalanacağı ortak hareket ederek iyi olan hizmete bizimde imzamız olacaktır dedi.

Kahvaltı programına katılan CHP Kocaeli ilçeleri yöneticileri kendilerini tanıtarak görüşlerini dile getirdiler. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği kahvaltı programında renkli kareler yaşandı. Bölge basınında yer aldığı kahvaltı programında, Çayırova CHP ilçe örgütü tam kadro ev sahipliği yaptı misafirleri ile yakından ilgilendi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki