Çayırova Demokrasi Nöbetine Sahip Çıktı

Çayırova Demokrasi Nöbetine Sahip Çıktı
11 Ağustos 2016, Perşembe - 12:16

Çayırova Polis Merkezi Meydanına 15 Temmuz darbe girişiminin ardından her akşam adeta akın eden vatandaşlar, demokrasi nöbetinin 27. günü olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son gün olarak belirttiği günde de alanı yine doldurdu.

 

Vatandaşlar, oturdukları yerlerinden Kur’an-ı Kerim okudular. Ellerinde Türk bayraklarıyla milli birlik vurgusu yapan vatandaşlar şehitler için dua etti. Çayırova Polis merkezi önündeki alandaki demokrasi nöbetlerinin son gününde İlçe Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, ilçede bulunan yöresel dernek yöneticileri,  STK Başkan ve temsilcileri katıldı.

Çayırova polis karakol Meydanı’nda organize edilen programda Çayırovada STK başkanları kürsüye çıkarak birlik ve beraberlik mesajları verdiler.Şehitlerin için Kuran-ı Kerim tilaveti yapıldı daha sonra yatsı namazını sonrası dualar edildi. Kadınların ve gençlerin demokrasi nöbetleri için alanda yoğun olarak katılımı gözlendi. Belediye Başkanı Şevki Demirci ve Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç, yapılan yemek ikramını vatandaşlara tabaklarla dağıttılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki