Çayırova Ev Sahipliği Yaptı

19 Kasım 2015, Perşembe - 16:01

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun her ilçede düzenlediği değerlendirme toplantısı Çayırova Belediyesi Kültür Salonunda yapıldı.

Çayırova’da 9. gerçekleşen toplantıya Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Kocaeli İl Protokolü, muhtarlar, STK’lar, siyasi parti temsilcileri katıldı. Programda Çayırova’ya yapılan hizmetler  ve yapılacak projeler ile ilgili bilgiler verildi.

“İNSANI YAŞATMAK DEVLETİ YAŞATMAKTIR”

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, her ilçe de yaptıkları değerlendirme toplantılarında güzel sonuçlar elde ettiklerini belirterek, ‘’İnsanı yaşatmak, devleti yaşatmaktır.  Kocaeli, Türkiye’nin büyük yürüyüşüne, büyük katkılar sunan bir ilimiz. İlk sıralarda yer alan Kocaeli’mizde gelecek açısından, Türkiye’nin en önemli illerinin başında yer alıyor. Çayırova çok özel ilçelerimizden biri. Tarihi olan bir şehir, ilçe olduktan sonra oldukça hızlı büyüyen bir ilçemiz. Çayırova’da yaşayanlar oldukça mutlu. Ben de bundan büyük mutluluk duydum’’ dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki