Çayırova Kurban Pazarı Kuraları Çekildi

05 Eylül 2015, Cumartesi - 20:42

Çayırova’da Kurban Bayramı öncesi kurbanlık hayvan satacak olan esnaf Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda yerlerini belirleyen kuraları çektiler.

Tek ve çift alanlardan oluşan kurban satış yerlerinin kura çekiminde, Şeffaf bir şekilde hayvan satıcılarının kendileri tarafından çekilen kura sonucu açılacak tezgahların alanları belirlendi. Haftanın ilk gününde çadırlarını kuracak olan kurbanlık satıcıları o günden itibaren satışa başlayacaklar. Kurbanlık hayvan satan esnaf, “Herkesi Çayırova Kurban Pazarı’na bekliyoruz. En ideal hayvanlar ve fiyatlar bizim pazarımızda olacak. Pazarımızı gezmeden kurbanlık alışverişi yapmasınlar.”dedi.

GÜLTEKİN "ALANDA RAHATLIKLARINI DÜŞÜNDÜK"

Geliri Çayırovaspor Kulübü’ne kalacak olan kurbanlık satış alanı için konuşan Kulüp Başkanı Murat Gültekin,  “Geçmiş yıllara göre kurban satış alanında aydınlatma direk sayısını artırdık. Orada yine iki adet büfe hem alışverişe gelen vatandaşın hem de esnafın ihtiyaçlarını karşılayacak. Hayvanların sulanması için su tankerlerimiz hizmet verecek. En küçük ihtiyaç ve sıkıntılarında sürekli yanlarında olacağız. ”dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki