Çayırova Meclisinden Erken Veda

03 Aralık 2015, Perşembe - 19:17

Çayırova Belediye Meclis Aralık Ayı Toplantısını Yoğun Gündem Maddeleri İle Gerçekleştirdi 2015 Yılın Son Meclisinde Meclis Üyeleri Buluştu.

 

Demirci, Emek ve İnönü’de Olacağız

CHP Belediye Meclis Üye Grup Sözcüsü A. Kadir Honca konuyla ilgili gündem oluşturmasının ardından Başkan Demirci, “TOKİ’nin elinde hazır bir proje var. Vatandaşı bu proje ile ikna edebilirse etsin. Vatandaştan ne istiyor, vatandaşa ne verecek net bir şekilde sunumunu yapsın. Bu mahallede halkın bir kısmı projeye evet diyor bir kısmı hayır diyor.  Önce durumun net bir şekilde ne istenildiğine de karar verilmesi gerekir. Ondan sonra konu meclise gelecek ve biz burada karar alacağız. TOKİ’nin bu iki mahalle sakinleri ile bir araya gelip durumu netleştirmesi 15 günü geçmez.” dedi.

Demirci, Belediyenin Böyle Bir Bütçesi Yok!

Aralık Ayı Meclis Oturumu’nda gündeme gelen bir diğer konu ise Çayırova Mahallesi Fatih Camii alanının yetersizliği nedeniyle alan genişletme çalışmasının meclis gündeminden düşürülmesine ilişkin oldu. Alanın genişlemesi ile ilgili arsa ilavesi için Başkan Demirci, “Belediyenin parası ile cami için arsa alamayız. Şimdi birileri beni camilere karşı olduğumu lanse ettirecektir. Ancak ilçede sayısız cami ve cem evi ihtiyaçları var. Bunların hepsini bir araya getirince büyük bir bütçe ortaya çıkar. Zaten belediyenin böyle bir bütçesi yok. Bu iş ancak hayırsever işadamları ile çözülebilir. Bu camimizin derneği ile görüştük. Sorun yok. Belediye kanalı ile olmasa da başka bir şekilde bu ihtiyacın çözümü sağlanacaktır.” Dedi.

Çayırovalılar Aralık Ayı Meclisinde Buluştu

Yılın son meclisinde vatandaşlar meclis salonunda yerlerini aldılar tansiyonun yükselmediği mecliste CHP Çayırova belediye meclis üyeleri Aralık ayı meclisinde sundukları soru önergeleri ile Aralık ayı meclisi gerçekleşti. Bir sonraki meclis 2016 yılı ilk haftası 5 Ocak 2016 Salı günü aynı saatte gerçekleşecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki