Çayırova Milli İradeye Sahip Çıkıyor

Çayırova Milli İradeye Sahip Çıkıyor
27 Temmuz 2016, Çarşamba - 15:29

FETÖ'nün darbe girişimi sonrası Çayırovalı vatandaşlar meydanları terk etmeyerek, Demokrasi Nöbetini sürdürüyor.

“Demokrasi Nöbeti" Büyük Bir Coşku İle Devam Ediyor

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteren vatandaşların Çayırova Polis Merkezi önündeki “demokrasi nöbeti" büyük bir coşku ile devam ediyor. Her akşam darbe girişimini protesto etmek için binlerce vatandaşın ellerindeki Türk bayraklarıyla akın ettiği meydan, Türkiye sloganlarıyla inliyor.

Çayırova Tek Yürek Oluyor

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve ilçe yöneticileri, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Çayırova Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Belediye Meclis Üyeleri, CHP, MHP, SP Teşkilat Mensupları, Çayırova Kızılay şübe başkanı Halil Keskinoğlu ve yöneticileri, Çayırova STK Başkanları ile her meslekten ve yaştan binlerce Çayırovalı birlikte nöbet tuttu. Çayırova Kızılıy Şübesi Demokrosi nöbetine gelen Çayırova halkına her akşam pilav ikramında bulundular ayrıca Çayırova Erzurumlular derneği kete ikramında bulunarak Çayırova halkının sevgisini kazandılar.

Çayırova Belediyesinden Vatandaşlara Sınırsız Hizmet

Çayırova Belediyesi alanı dolduran binlerce kişiye hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Belediye ekipleri 24 saat boyunca demokrasi nöbetini sürdüren vatandaşlara simit, çorba, su, çay ve kumanya gibi çeşitli ikramlarda bulunuyor. Ellerinde bayrak, dillerinde dualar ve sloganlarla demokrasi nöbetlerini sürdüren vatandaşlar, Çayırova Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Çayırova Belediyesine teşekkür ettiler. 15 Temmuz gecesinde darbeye dur demek için Çayırova Polis Merkezi önüne akın eden binlerce Kadın-erkek, genç-yaşlı binlerce vatandaş demokrasiye, milli iradeye, attıkları sloganlarla, hazırladıkları pankartlarla sahip çıkıyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki