Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi görevdeki iki yılını düzenlediği basın toplantısı yaparak değerlendirdi

Bizim sevdamız Çayırova.Tek derdimiz ve gayemiz bir dakikayı bile boş geçirmeden görev süremiz içinde dolu dolu hizmetler üretip şehrimize olan vefa borcumuzu ödemektir diyn başkan Çiftçi bütün imlanlarımızı halkımız için seferber ettik dedi.

,“Çayırova’yı Sevince” sloganıyla Belediye Başkanlığı görevini yürüten Bünyamin Çiftçi, geride kalan sürede rutin işleri mükemmel hale getirdiklerini belirterek, 2021 yılının Çayırova için atılım ve yatırım olacağını açıkladı.

Çiftçi: Rutin işleri mükemmelleştirdik!

Çiftçi, “Hizmet yolculuğumuzda 2 yılı geride bıraktık. Halkımız için canla başla çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Halkımızın bir kuruşunu bile heba etmedik, israftan kaçındık. Tasarrufa önem verdik, bizim derdimiz Çayırova. Dolu dolu hizmetler üretip, şehrimize vefa borcumuzu ödeyeceğiz. Yetim çocuklarımıza sahip çıktık, 9 mahallede danışma meclisleri düzenleyip sorunları yerinde dinledik.halkımızın istekleri, doğrultusunda projelerimizi şekillendirdik,pandemi döneminde 45 bin hanemizin kapılarını iki kez çaldık,40 bin vatandaşımızın ihtiyaçlarını karşıladık”dedi.

2021 YILI YATIRIM VE ATILIM YILI OLACAK

Yatırım ve atılım yılı vurgusu yapan Başkan Çiftçi, “Araç filomuza 30 araç dahil edip gücümüze güç kattık, 45 bin hanemize en az 2 kere ulaştık. Sosyal Yardımlar müdürlüğünü kurarak, sosyal yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağladık. Çayırova’ya 100 dönüm yeşil alan kazandırıp, 50 yılı planlayarak okul alanları oluşturduk. Rutin işleri mükemmelleştirdik. Tüm projelerimizin hazırlıklarını tamamladık. 2021 yılı yatırım ve atılım yılı olacak. Bu yıl Çayırova şantiyeye dönecek. 2 yıl boyunca görev süremizde hükümetimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. uyum içerisinde birlikte çok güzel çalışmalar yaptık.”diye konuştu.

Başkan Çiftçi hizmet sunumunun son bölümünde Devlet hastanesi ihalesinin yapıldığını, Kent Meydanı ve Millet Bahçesi çalışmalarının da hazır hale geldiğini ve bu yıl başlayacağını sözlerine ekledi. Toplantıya Kocaeli büyükşehir belediyesi başkan vekili Yaşar Çakmak, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, MHP İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, AK Parti İl yöneticisi Ekrem Karahan, Cumhur İttifakı Çayırova Meclis Üyeleri,ak parti yönetim kurulu üyeleri ve belediye başkan yardımcıları katıldılar

BU KEZ FOTOĞRAFI BAŞKAN ÇİFTÇİ ÇEKTİ

Sunum yaparken bol bol şaka yapmayıda ihmal etmeyen başkan Çiftçi,program sonunda salonda bulunan gazetecilerin toplu halde fotoğrafını çekerek,hep siz bizim fotoğrafımızı çekecek değilsiniz,bir kerede biz sizin fotoğrafınızı çekelim diyerek espiri yaptı

Resim