Çayırova Tek Yürek

SKM programları çerçevesinde düzenlenen birlik ve beraberlik programında Çayırova tek yürek oldu
24 Şubat 2014, Pazartesi - 15:26

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Er Konyalılar Restaurantta düzenlenen sabah kahvaltısında belediye meclis üyeleri, belediye meclis üyeliği aday adayları, meclis üyesi adayları ve belediye başkan aday adayları ile buluştu. SKM programları çerçevesinde düzenlenen birlik ve beraberlik programında Çayırova tek yürek oldu. Meclis üyeliği adaylığına başvuruda bulunan ve belediye başkan adaylığına başvuruda bulunanların yanı sıra geçtiğimiz günlerde belirlenen belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı programın açılış konuşmasını AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen gerçekleştirdi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Genel ve yerel seçimler hakkında bilgiler aktararak sözlerine başlayan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, öncelikle birlik ve beraberlik örneğini Çayırova’da gösteren belediye başkan aday adaylarına, belediye meclis üyeliği aday adaylarına teşekkürlerini iletti. “Sizlerle çok defa buluştuk. Bu buluşmalarda belediye başkanlık aday adaylıkları ve belediye meclis üyeliği aday adaylıklarını görüştük. O gün olduğu gibi bugünde birlik ve beraberlik için de devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz süreçte bir belediye başkanlığı aday adaylığı süreci yaşadık ve belediye başkan adayımızın belli olması ile birlikte yine hep beraber yolumuza devam ediyoruz. Şimdi görüyorum ki meclis üyeliği içinde aynı şekilde yolumuzda tek yürek olarak ilerliyoruz. Şu anda 31 arkadaşımızla meclis üyeliği için yolumuza devam edeceğiz. Şimdiki süreçte bir arada çalışarak hizmetlerimizi Çayırova’yla buluşturmak için çalışıyoruz” diyen İlçe Başkanı Nazmi Özmen, toplantıya katılan tüm katılımcılara teşekkür etti.

EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE, HİZMET EDİYORUZ

Programda ilçe başkanı Nazmi Özmen’in ardından katılımcılara seslenen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, “Biz bir aileyiz. Buradaki tabloya baktığımızda bunu görebiliyoruz. Tam kadro olarak yolumuza devam ediyoruz. AK kadrolarımızla Çayırova’mızda AK hizmetlere hep birlikte imza atacağız” dedi. Sözlerine meclis üyeliği konusunda devam eden Demirci, her bir meclis üyesi aday adayının kendileri için çok önemli olduğunu kaydetti. AK Parti’nin her zaman tek yürek olarak hareket ettiğini vurgulayan Demirci, el ele, gönül gönüle ve birlik, beraberlik içerisinde hizmete devam edeceklerini söyledi.

TEK YÜREK ÇALIŞMALIYIZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, öncelikle tüm katılımcılara özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 2001 yılında kurulan AK Parti’nin 2002 yılında tek başına iktidar olduğunu hatırlatan Okur, “2002 yılında vermiş olduğumuz sözleri yerine getirerek, milletimizin güvenini kazandık. Yerel ve genel seçimlerin her birinde oy oranlarımızı yükselterek bu günlere geldik. Milletimize hizmet sevdası ile yaklaştığımız her bir adımda milletimizin yüreğini, sevgisini ve güvenini kazandık. Teşkilatlarımızın her bir kademesinde, yerel ve genel yönetimlerimizle hizmetlerimize devam edeceğiz. Şimdi geniş bir tablodan bakmalıyız. Türkiye’miz AK Parti iktidarı ile nereden nereye geldi ve hedeflerimizle nereye gidiyoruz bunları görmeliyiz. Sağlık, eğitim, ulaşım, ekonomi ve daha birçok alanda yapılan çalışmaları saymaya kalksak zamanımız yetmez. Partimizin hizmetlerini kapı kapı anlatmalıyız. Tek yürek çalışmalıyız. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti çatısı altında hep birlikte daha büyük başarılara imza atacaklarını belirtti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki