Çayırova tutkumuz her şeyin önündedir.

AK Parti'nin Güzeltepe belde yönetim kurulu üyeliğiyle siyasete başlayarak daha sonra belde başkanlığı görevi yapan, Ak parti Çayırova belediye başkan aday adayı Servet Günay gazetemize konuştu.
25 Kasım 2013, Pazartesi - 22:16

 “Biz Çayırova sevdalısıyız, Çayırova sevdamız bizi yollara düşürdü, aday adayı oldum çünkü milletime hizmet etmek,2023 hedefine giden yolda var gücümüzle başbakanımıza destek vermek istiyorum.

 Günay: “ Partimin Çayırova’daki  kurucularındanım. 6 yıl Belde Başkanlığı yaptım. 5 yıldır da Çayırova’yı  İl Genel Meclis Üyesi olarak temsil ediyorum.  Bu süre zarfında Deniz Kolo ve Ahmet Hamsici arkadaşlarımla  birlikte sağlık, eğitim ve ulaşım alanlarında Çayırova’ya iyi hizmetler verdiğimize inanıyorum.

KENTİN HERKESİMİ TEMSİL EDİLECEK.

 Kent yönetimleri kent dinamiklerinin katılımı ile daha şeffaf ve daha verimli hale getirilir. Kent yaşamının bir bir içerisinde olan bu dinamikler yönetimde mutlaka olmalılar, fikirlerini özgürce söyleyebilmelidirler. Bu dinamiklere kayıtsız kalmayacağım. Yönetimsel anlamda her zaman kapılarını çalacak, fikirlerini alacak ve çalışmalara yön vereceğim. Kurumlarımızın derneklerimizin sorunları ile yakından ilgilenecek ve onları sahipsiz bırakmayacağız.

EKİP RUHU OLUŞTURACAĞIZ.

Doğru plan ve projeler ve doğru zamanlama ile çözülemeyecek sorunumuz yok. Sorunları belirlemek, bu sorunların takipçisi olmak için ekibimizi sağlıklı ve işinin ehli insanlarla oluşturacak ve çalışmalarımızı hayata geçireceğiz. Her kesimin mutluluğu için kesinlikle ayrım yapmayacağız.

 

HİZMETLERİMİZ İNSAN ODAKLI OLACAK.

Hangi işi yaparsak yapalım, projelerimizin temelinde insan odaklı çalışmalar olacak. Siz ne tür projeler hazırlarsanız hazırlayın eğer halkın istek ve ihtiyaçlarını göz önüne almamışsanız, onları dinlememişseniz, insan odaklı değilseniz ve o projenin başarılı olması düşünülemez.

SİYASETTE SAYGI VE VEFA OLMAZSA OLMAZIMIZ.

Beni yakından tanıyanlar bilirler,bir kez de sizin aracılığınızla söyleyeyim sevgi ,hoşgörü ve saygı olmazsa olmazımdır.Dürüst,ilkeli ve ahlaklı bir siyaset,benim anlayışımın temel ilkesini teşkil etmektedir.Nasip olur başkan olursam,Çayırovalı hemşerilerimizin istemediği hiçbir iş yapılmayacak,kesinlikle halk meclisleri oluşturulacak,halkımızla istişare edilerek projelere yön vereceğiz.

 

ESNAFLARIMIZIN YÜZÜ GÜLECEK.

Yirmi yıldır Çayırova’da ticaret uğraştığını belirten Günay,esnafımızın sıkıntılarını çok yakından biliyorum,Çayırovalı esnaflar inşallah hak ettikleri değeri bulacak.Belediyemizin yaptırdığı işlerde önceliğimiz kendi bölgemizin esnafları olacak,nasip olursa bizimle beraber esnaflarımızın da yüzü gülecek.

 

Herkesimin ben Çayırova’lıyım dediği bir kent olsun istiyorum.

Sosyal alanlarının örnek olduğu, insanların huzur ve güven içinde yaşadığı bir kent, herkesin burası benim yaşadığım şehir diye övündüğü bir ilçe dediği, yaşanabilir  Çayırova için bu yola çıktım.Bu kentin her sokağında hizmetlerimiz var,partimin her kademesinde görevleri laikiyle yaptığıma inanıyorum,şimdi partim bana bu görevi laik görürse başkanlık değil,hizmetkarlık etmek istiyorum.

Bizler diğer arkadaşlarımızla beraber bu yola çıkmış bulunuyoruz, bizler inançlı insanlarız, hangi arkadaşımız aday olursa olsun, partimizin 2023 hedefi, milletimizin huzuru, devletimizin istikrarı için gece gündüz çalışacağız. Bu vesile ile de diğer aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki