ÇAYIROVA ÜLKÜ OCAĞINDAN ÖĞRETMENLERE ANLAMLI ZİYARET.

26 Kasım 2014, Çarşamba - 14:12

ÇAYIROVA ÜLKÜ OCAĞINDAN ÖĞRETMENLERE ANLAMLI ZİYARET.

 Çayırova Ülkü Ocağı Başkanı Fatih KILIÇ 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bölgede görev yapan öğretmenleri görev yerlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler takdim etti.
Son günlerde öğretmenler ve eğitim camiası üzerinde oynanan oyunlara dikkat çeken Ülkü Ocağı Başkanı Fatih KILIÇ " Milletimizin teminatı gençlerimizi  yetiştiren , hepimizin bugünlere gelmesinde en az anne Babamız kadar üzerimizde emeği bulunan ve Türkiye nin umutlu geleceğinin yegane mimarları olan öğretmenlerimizi bu anlamlı günde ziyaret ederek , yanlarında olduğumuzu kendilerine yapılmış olan haksızlıkların  her zaman karşısında olduğumuzu göstermek istedik " dedi.
Ayrıca aynı günün akşamı Cayirova Ülkü Ocağında öğretmenleri misafir ettiler.
Cayirva ulku Ocağı Başkanlığı olarak, öğretmenleri Öğretmenler Günü vesilesi ile Ülkü Ocağında sazlı  sözlü bir eğlence ile misafir etti. Çok yoğun bir katılım ile gerçekleşen gecede Ülkü Ocağı Başkanı Fatih KILIÇ " Bu anlamlı günde bizleri kırmayarak  davetimize  icabet eden siz değerli öğretmenlerimize şükranlarımızı  sunarız . Hayatımız boyunca üzerimizden ellerini hiç çekmeyen cefakar  öğretmenlerimiz icin her ne yapsak yetmez. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun Hoşgeldiniz Şeref Verdiniz " dedi. Gecenin sonunda öğretmenlerimize çeşitli hediyeler takdim edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki