Çayırova ZAFER’ine Kavuştu

08 Kasım 2014, Cumartesi - 19:07

Ak parti Çayırova teşkilatının 3.olağan kongresinde büyük bir heyecan hakimdi.Kongrede ZAFER sesleri yankılandı.

AK PARTİNİN KALBİ ÇAYIROVADA ATTI

AK Parti Çayırova İlçe kongresi de tamamlandı. Nazmi Özmen’in tekrar aday gösterilmediği AK Parti Çayırova’da Zafer Kılıç önderliğindeki tek liste göreve getirildi. Çayırova Halkının Yoğun İlgi Göstertildiği 3. Olağan Kongresinde Coşku Seli Düğün Havasına dönüştü

Çayırova belediyesi kültür salonunda gerçekleştirilen programa saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak başlandı. Başta Başbakan Ahmet Davutoğlu olmak üzere kongreye katılamayan bakan ve milletvekillerin mesajları okundu.

 

Işık; Yeni Türkiye Yolunda Birlikte Yürüyoruz

Bakan Işık, "Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile beraber Bursa programınızın ardından kendisinden izin alarak Kocaeli kongre programlılarına katılmak istediğimi belirttim,kendisi de bana Çayırovalılara benden çok selam söyle diyerek sizlere selamlarını gönderdi" dedi.
Parti çalışmaları hakkında bilgi veren Işık, Gezi Parkı olaylarına da değinerek şöyle konuştu: "Mesele ağaç falan değilmiş, mesele Türkiye’nin durdurulması meselesiymiş. Bir heyet oluşturdular bu heyetin talepleri, üçüncü köprünün inşaatı durdurulsun, üçüncü havalimanı inşaatı durdurulsun, Kanal İstanbul projesinden vazgeçilsin. Şimdi ben size soruyorum; insaflı bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bu taleplerde bulunur mu? Biz bu projelerin kimlerin işini bozacağını çok iyi biliyoruz. "dedi.

Civelek; Bu Coşkuyu Birlikte Yaşayacağız

İl Başkanı Civelek, "Ne güzel, geçen dönem listelere giremeyenler burada, bu sene giripte yeni dönemde giremeyenler burada. Nazmi Özmen kardeşimin yüzü ilçe başkanı olduğu kongre ile aynı güleryüzde. İşte teşkilatçılık burda. Başka partilerde olamayan şey bu. Biz de sadece koltuk, görev değişimi demek değildir kongreler. Türkiye'nin kaderine ilişkin birliktelikler sağlıyoruz. "dedi. Civelek "Biz 17 Aralıkları unutmadık. Başörtülü vekillerin meclise giremediğini unutmadık. İnançlarımızın zedelendiği aşağılandığı Türkiye'yi özleyenler var. Onlar kendilerine göre elit insanlar ya, bugüne kadar hiç bir zaman iktidara gelemediler. CHP aynı CHP, zihniyet hala aynı.  Bizi eleştirenlere buradan sesleniyorum. Tek listeli kongre devreden memnun, devralan memnun.  Diğer partilere bunlar örnek olsun. Memleketteki görüntüye bir bakmak lazım.  Herkesin sığındığı bir ülkede yaşıyoruz. Hemen yanımızda bir ateş yaktılar. Bu ateşi bize yıkmak istediler. Ama hamd olsun bunların hiç biri tutmadı" dedi. 

Halef,Selef bir arada

Başkan Demirci Zafer Kılıç’a İnancım Sonsuzdur

Başkan Demirci, "İlçe Başkanımız Nazi Özmen'in iki dönem 6 yıl boyunca yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yerel seçimde Nazmi Özmen başkanımızla çalıştık. Kendisi ile uyumlu ve başarılı bir seçim süreci geçirdik. Yerel seçimlerde vatandaşlara gidip ne sözü verdiysek hepsi Çayırova'ya kazandırılacak. Yeni dönemde görev alacak olan Zafer Kılıç kardeşimize de şimdiden başarılar diliyorum. Teşkilatlardan gelen bir kardeşiniz olarak teşkilatçılığın ne demek olduğunu iyi bilirim. Başarılı bir belediye başarılı bir teşkilat uyumundan geçiyor. Birlikte sorunları çözüp birlikte projeleri hayata geçireceğiz. Zafer Kılıç'ı gençlik kollarından beri tanırım ve başarılı olacağına inancım sonsuzdur."dedi.

Çayırova Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki genel kurulu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, bazı ilçelerin başkanları, yöneticiler, belediye başkanları ile partililer takip etti. Kongrenin divan başkanlığına Yekta Türker, katip üyeliklerine Ayhan Nuri Yılmaz, Hakkı Nalbant, Feride Dinç, Kerem Çoşkun seçildi. Yapılan konuşmalarda, AK Parti’nin 2023 hedeflerinden söz edildi, bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de birlik ve beraberlik içinde bu hedeflere yönelik çalışmaların yürütüleceği vurgulandı. Kongre sonrası Başkan Kılıç Çayırovanın gözde mekânı olan İkiler Restoranda yeni yönetime teşekkür yemeği verdi. Başkan Zafer Kılıç yemekte yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi yemekten sonra Çayırova AK Parti teşkilatında tebrikleri kabul etti.

BAŞKAN ZAFER KILIÇ’IN YÖNETİMİ

AK Parti Çayırova İlçe kongresinde, oy kullanma hakkı bulunan toplam 431  oy kullandı.

AK Parti Çayırova İlçe’nin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu. BAŞKAN: Zafer Kılıç,

YÖNETİM: İsmail Ballı, Yaşar Doğan, Ermiş Göksu, Turan Kocagöz, Ali Osman Gür, Aydın Turan, Galip Turan, Hüseyin Narman, Şahin Çat, Kadir Aydoğdu, Selim Ekinci, Bekir Bilgiç, Ekrem Karahan, Turhan Yalçınkaya, Ekrem Çevik, Muhsin Ateş, Yalçın Tanış, Hüseyin Kalkan, Şakir Sarı, Kadir Kurun, Muhittin Yiğit, Necmettin Atmaca, Cihan Özberk, Melahat Kaya, Kaytan Ertuğrul, Resul Kargacık, Yağmur Sır, Aslı Arslanhan, Hilal Karasağız

 

 

Anadolu halk oyunları gösteri yaptı

Bakan Fikri IŞIK

Yiğit Babasına destek  verdi

Dostları genç başkanı yalnız bırakmadılar

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki