Çayırova’da Açılış Bayramı

Çayırova’da Açılış Bayramı
17 Kasım 2016, Perşembe - 16:13

Çayırova Belediyesi 2 dev yatırımı daha Emek ve Atatürk Mahallesinde hizmete açıldı.

Sosyal belediyeciliğin en güzel yansımalarından olan Semt Konakları projelerine yenilerini kazandırmayı sürdüren Çayırova Belediyesi, Emek Mahallesi Şehit Asb. Ömer Halisdemir ve Atatürk Mahallesi Şehit Yrb. İlker Çelikcan Semt Konağını resmi tören açılışında buluştular. Açılışa Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katıldı.

Geleneksel Türk evleri mimarisine yakın bir görünüme sahip olarak inşa edilen Emek Mahallesi Şehit Asb. Ömer Halisdemir Semt Konağı ve Atatürk Mahallesi Şehit Yrb. İlker Çelikcan Semt Konağında ilçe halkına eğitim, sağlık, spor, sosyal ve kültürel alanlarda hizmet verilecek. Anne-Çocuk Kulüpleri, Bilgievleri, Gençlik Merkezleri, Muhtarlık, Aile Sağlığı Merkezi, bilgisayar sınıfları, Kütüphaneler, etüt sınıfları ve danışmanlık birimleri ile birçok hizmeti tek bir noktada veren Çayırova Belediyesi, bu iki yeni tesis ile birlikte toplamda 5 adet Semt Konağı ilçeye kazandırdı.

ÇAYIROVA’DA HİZMET ATAKLARI DEVAM EDİYOR

Açılış konuşmasında Başkan Demirci, Çayırova ilçemize yaptığımız projeler hayata geçiyor diyerek “3 lü olsun güçlü olsun” sloganımız ile Sayın Kocaeli büyükşehir başkanımız İbrahim Karaosmanoğluna buradan teşekkürlerimi sunuyorum dedi Çayırova’da Semt Konaklarının sayısını arttırarak her mahallede oluşturacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, açtığımız 2 yeni Semt Konağı’nın Çayırova’ya hayırlı olsun dedi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu,  yaptıları konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

ÇİFTE AÇILIŞTA YERLERİNİ ALDILAR

Saygı duruşu, İstiklal marşı, slayt gösterimi açılış konuşmaları ile başlayan Semt konakları buluşmasına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu,  Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, , Kocaeli AK Parti il yöneticisi Ayşin Balcılar, Çayırova AK Parti belediye meclis üyeleri, Çayırova belediye başkan yardımcıları Fikriye Çelik, Orhan Keskin, Mustafa Malkoç, Çayırova belediye bağımsız belediye meclis üyesi Adem Kılıç, ve çok sayıda Çayırovalı vatandaşlar açılışta yerlerini aldılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki