ÇAYIROVA’DA AK PARTİ RÜZGARI

07 Mayıs 2015, Perşembe - 14:56

Çayırova SKM (Seçim ve Koordinasyon Merkezi)’in çalışmaları doğrultusunda ilçeye gelen AK Parti Kocaeli Millet Vekili Adayı Cemalettin Kaflı Çayırova’da bir dizi ziyaretlerde gerçekleştirdi. 

 

 

SKM çalışmaları kapsamında Çayırova’da saha çalışması yürüten AK Parti Kocaeli Millet Vekili Adayı Cemalettin Kaflı, esnaf ziyaretleri yaparak bölge halkı ile bir araya geldi. Vatandaşlar ile sohbet eden Kaflı, AK Parti Hükümetinin icraatlarını vatandaşlar ile paylaşarak destek istedi. Mahalle sakinlerinin sorularını da yanıtlayan Kaflı, yerel ve genel hizmetler konusunda bilgiler vererek bu hizmetlerin artarak devam etmesi için destek istedi. Sivil Anayasa için halkın her zamankinden daha çok milli iradeye sahip çıkması gerektiğini ifade etti.

Tüm Büyüklerimiz Başımızın Tacıdır

Program çerçevesinde hasta ziyaretleri de gerçekleştiren Kaflı, tüm hastalar ile yakından ilgilendi. Hastaların sağlık hakkında yaşadıkları sorunların çözüme kavuşması için ilgili kişiler ile iletişim kuran Kaflı, tüm hastalara Allahtan acil şifalar diledi. Eli öpülesi büyüklerimizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Kocaeli Milletvekili Adayı Cemalettin Kaflı “tüm büyüklerimiz bizler için baş tacıdır. Her zamanki gibi dualarınızı bizlerden eksik etmeyin” dedi.  SKM programı doğrultusunda kanaat önderlerini de ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında 7 Haziranda yapılacak genel seçimler için destek istedi ve sivil anayasanın öneminden bahsetti. 

 

Program ilerleyen saatlerde Buğrahan sitesinde AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin site sakinleriyle buluşması ile devam etti. Site yönetimi ve site sakinleri ile bir araya gelen Kılıç ve Demirci, vatandaşların sorun ve beklentilerini dinleyerek çözümü noktasında girişimlerde bulundular.

 

DEMİRCİ; HİZMET İÇİN GELDİK

 

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yapılan çalışmalar ile Çayırova’nın geleceğini düşünerek hareket ettiklerini ifade eden Demirci “yaptığımız çalışmalar ile daha modern bir Çayırova inşa etmeği hedefliyoruz. Çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir ilçe ve yaşam alanları bırakmak için bir yandan Çayırova’nın geleceğini planlarlarken diğer yandan da günün ihtiyaçlarını karşılıyoruz” dedi.

 

KILIÇ; HALKIMIZDAN GÜÇ ALIYORUZ

 

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Kılıç, “2002 yılında AK kadrolarla tanışan milletin hizmet yolunda AK Parti kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve AK Parti hükümetleriyle millet-devlet buluşmasını gerçekleştirdiğini ifade etti. 2015 seçimlerine hazırlandığımız bu dönemde aziz milletimizden aldığımız güçle kurucu genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği 2023-2053-2071 hedeflerine ulaşma azminde ve kararlılığındayız. Yeni Türkiye’nin oluşumunda Genel başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde millete hizmet çıtası daha da yükselmiştir. Bizlerde tüm teşkilatlarımızla birlik içinde davamızı anlatma ve hiçbir ayrım yapmadan insanımızla buluşma heyecanındayız” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki